Chybná volbaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:4 042
Někdy prostě začnete litovat toho, jaké povolání jste si vybrali. Co pak ale s tím?

Přepis titulků

Díky bohu, že už je od toho prologu pokoj, byla to děsná nuda. - Pojďme na úkoly. - Jaké povolání sis vybral? - Vrah. Protože je drsný. - To zní skvěle. Později to nejde změnit, tak jsem nad tím hrozně moc bednil. - No a co sis vybral? - Bylinkáře. - Bylinkáře? Co dělá na zahradě? - Jo. - Chceš být zahradník? - Prý mají super úkoly, takže… Jasně, pokud chceš sbírat 10 žlutých květů v Alderkeepu, tak to zní jako zábava.

Tos pos*al. - Myslíš? - Pokud si nechceš zopakovat prolog. - Ani ne. - Až tě přestane bavit hrabat se v hlíně, tak já budu drsňácký vrah. Do stínu! - Potkáme se zase tady? - Jo. - Užij si sbírání kytek. - Tak jo. O 10 HERNÍCH HODIN POZDĚJI Adame, čum na tohle vrahovské roucho.

Nevypadám v něm drsně? Paráda, moc se mi líbí! Počkat, co to má bejt? - Tohle? - Ta zbroj a tak. To je hliněná zbroj, kterou mají jen bylinkáři. - Bylinkáři mají zbroj? - Spřátelil jsem se s elfím poustevníkem a on mi teď sám dělá očarovanou bylinkářskou zbroj. - Ty jo. - Jo. Navíc jsem pomohl lesnímu duchovi a jako odměnu mi dal tuhle parádní hůl.

Je to jeho noha. - Super, no. - A konečně se podívej nahoru. To je můj zvířecí společník. Jestřáb jménem Bobo. Není roztomilý? Ahoj, kámo! Čau. Ty máš zvířecího společníka? A co ty? Musíš mít super vrahounské schopnosti. - Přesně. Mám super věci. - Co třeba? Třeba… Třeba tuhle super róbu.

To je super. Taková černá, nebo spíš načernalá róba. Jo. - A co dál? - Tuhle schopnost. - Co to je? - Když se krčím, mám 5% bonus do plížení. - Jo, je těžší tě vidět. - A za úplňku je to 10 %. Super. To je něco. Jo. - Vidíš? - Jo, je o maličko těžší tě vidět. Jo, je tam malinkatý rozdíl. A co tvoje úkoly?

Musíš mít skvělé vrahounské úkoly. Jo. Jasně. Mám husté úkoly. Jaké třeba? Podřezáváš lidi, skrýváš se ve stínu a pálíš po lidech šípy? Spíš jsou to úkoly s jedy. Aha, jasně, takže někomu tajně nalíváš jed do pití, jedovaté šípy, šipky a tak! Spíš sbírám ingredience na jedy, chápeš? Takže sbírám houby. A bylinky.

Jedovaté bylinky. Jasně. Prima. Ty jo, les mě volá. - Měl bych jít plnit úkol. - Kam jdeš? Na úkol na pomoc lesním duchům Darkwoodu proti industriálním kapitalistům z Alderkeepu. Bude super! - Tak pojďme. - Je jen pro bylinkáře. Můžou tam jen bylinkáři, takže smůla. - No…

- Pojedu na duchovi jelena. Jo, jasně, super. Já mám vlastní super úkoly. - No, tak hodně štěstí. - No jo. Super. Měj se! Pa! NASBÍRÁNO 7/10 ŽLUTÝCH KVĚTŮ M*dám na to! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Že by reference na WoW druidy :-) Vlastní lokace, jedny z nejlepších úkolů, a zábavné unikátní vlastnosti ale jinak podceňovaná clasa.

00

Odpovědět

Dneska tam zas není ta blondýna, jinak dobré

27

Odpovědět

Je tam, ale kamera má moc malý FOV.

01

Odpovědět

+houseJe tam, FOV je dostačující, ale má +100% do splynutí s pozadím

00