Co dělat na konci hryEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:2 562
Maximální úroveň dosažena, všechny hlavní úkoly splněny, země zachráněna, tak co teď? Čeká vás jen pocit prázdnoty? Ale kdeže!

Přepis titulků

Rytíři smrti! Moc ráda tě vidím. - Nápodobně. - Jak se máš? Mám se… celkem dobře. Nepůsobí to tak. Spálil jsem země na uhel. Koupal jsem se v krvi nevinných, až mi oči žhnuly barvou karmínu. Naplnil jsem svůj osud. Vidíš?

Jsem na 100. úrovni. - Tak to je dobré, ne? - Jo, je to paráda. Ale teď se nudím. Bloumám po kraji a občas něco zabiju. Vidíš? Nic. Možná jsi naplnil svůj osud, ale pořád můžeš zdokonalit některé dovednosti. - Jaké třeba? - Začneme tou dírou, co máš v plášti. Ale ne! - Neboj, to opravíme.

Pojď se mnou. - Dobře. VEDLEJŠÍ ÚKOL PŘIJAT Protáhni, zauzluj a máš hotovo. ZAŠÍT SI PLÁŠŤ - Úplně jako nový. - Vidíš? Je to hračka. Děkuji. A co teď? - Super, Baeline! - Bré ránko! Potřebujeme ryby na večeři. Chyť jich pár s Baelinem. - Dnes by mohly brát, viďte?

- Tak jo. Bré ránko! Dnes by mohly brát, viďte? Bré ránko! Bré ránko! RYBAŘIT S BAELINEM Skvělá práce, rytíři smrti. To je spousta ryb. Umíš vařit? - Ne. - Nevadí, naučím tě to. Tak jo, můžeš přinést bylinky. Skvěle!

UVAŘIT VEČEŘI Ale ne, na Honeywood útočí bandité! Rytíři smrti, musíš něco udělat! Rytíři smrti? - Jsi v pořádku? - Víc než to. Znovu jsi mi ukázala krásy prostého života. Již nelačním po smrti a ničení. Nyní chci život. - Jsem na tebe pyšná!

- Děkuji. Ale pokud nic neuděláš, bandité vybijí celý Honeywood a zabijí i mě, takže… No dobře, budu zase zabíjet. - Pro tebe. - Děkuji. - Pardon za tu zástěru. - To nevadí. - Děkuji. - Není zač. ZABÍT BANDITY A co teď? Chci se naučit…

vyšívat. Skvěle. - Pojďme na to. - Dobře. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta slečna je neuvěřitelně roztomilá. Právě sem se znovu zamiloval :D

81