Dál? Ale kdeže!Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:4 010
Občas se najde někdo trpělivý, kdo pořád jen neříká „Dál! Dál! Dál!“ a kdo nechce všechno akorát přeskakovat.

Přepis titulků

- Zdravím, dobrodruhu… Potřebujeme… - Dál! Dál! Díky, dobrodruhu. - Zdravím, dobrodruhu… Potřebujeme… - Dál! Dál! Tumáš. Zdravím, dobrodruhu, vítej v Honeywoodu. Potřebujeme odvážného hrdinu. Někoho jako tebe. Vyslechneš si, co sužuje naše městečko? Tak jo!

Honeywood byl založen ve 2. věku, krátce po prvním kontaktu s elfy. Bylo to šťastné a pokojné období. Se spoustou česneku! Útok strašného draka… Naši nejlepší bojovníci uhořeli… Nechoď na hrad, dobrodruhu. Prý že moc česneku! Když je něco dobré, nemůžeš toho mít moc! Honeywood a Darkwood…

Nejvyšší čaroděj… Vilandrův meč záhadně zmizel. Je ztracen v čase. Království Gerdawn a Wraith bojovala… Společenství mágů. To jméno se jim nelíbí, ale co už. Djeoph! Jeho bratr kladivo ukradl, bylo po právu jeho. Vznikl další prsten. S tvou pomocí, dobrodruhu, Honeywood zase pozná mír.

Děkuji. A konec! Díky moc, dobrodruhu! Celé to ještě nikdo neslyšel! Člověk trénuje a trénuje, ale dobrodruzi vše přeskakují. Začal jsem se sám sebe ptát, proč to vlastně dělám. Ale pak přijde někdo jako ty. Někdo, koho to skutečně zajímá. A to mi připomene, proč to dělám.

Pro tebe, dobrodruhu! Vždy pro tebe! Díky tobě má můj život smysl. Fíha, ulevilo se mi. Díky, že jsem to na tebe mohl vychrlit. Umíš naslouchat. Díky. Dobrodruhu… Dobrodruhu? Nejsi tu, že? Ku*va!

- Dál! - Vždyť jsem nic neřekl! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je zajímavé, díky za sdílení https://forpc.onl https://forpc.onl/minecraft-pocket-edition-download-for-pc/

00

Odpovědět

Jak já se těšil, že uprostřed děkovačky řekne najednou dál. Ale i tak paráda :)

40

Odpovědět

Já zase čekal, že po tom věčným "skip" už zapomněl, co má vlastně říkat :)

60

Odpovědět

+BurgAFK :)

50