Denní úkolyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 576
V každé hře nakonec dojdou úkoly. Online hry tohle často řeší úkoly, které se opakují každý den, případně týden.

Přepis titulků

Hrdino, potřebuji tvou pomoc! - Všechny tvé úkoly už jsem splnil. - To nevíš. Nemáš pro mě žádné nové úkoly. - Necháš mě domluvit? - Jo, ale tvé úkoly jsem už udělal. - Ztratil jsem dědečkovo kladivo… - No jo, to je ve studně. Pardon, ale ještě jsem nedomluvil. Dobře, hele, klidně to udělám, ale můžeme přeskočit tyhle kecy? No tak to pardon!

Vždyť ani nevíš, jaký úkol to bude. Dobře, pokračuj. Sháněl jsem zásoby, a když jsem se vrátil, zjistil jsem, že… …nemám dědečkovo kladivo. - Sprosťáku. - No jo. Sprosťáku. No nic. Pomůžeš mi ho najít? - Dobře, přijímám. - Super, díky. Myslím, že nejlepší bude znovu projít celou mou cestu.

Věř mi, je ve studně. K Eugenovi! Eugene, hrdina se chce na něco zeptat. Proč se musím ptát já? Vždyť tu jsi taky. Mám pocit, že budeš vědět, na co se zeptat. - Víš, kde je kladivo jeho dědečka? - Ne. - Překvápko. - Ke Gregovi! - Zdravím, Gregu.

- Ahoj, Bodgere. Hrdina má pro tebe otázku. - Viděls kladivo jeho dědečka? - Ne. - Půjdeme ke studně? - Ke studně! Tohle místo je poslední, kde jsem dnes byl. Zkus vytáhnout vědro. Geniální nápad. - Dědečkovo kladivo! - To je ale překvapení. Díky, že jsi našel dědečkovo kladivo!

Tohle kladivo mi věnoval můj dědeček na svém smrtelném loži. Nevím, co bych si bez něj počal. Přísahám, že už toto kladivo nikdy neztratím! Prosím, tady je tvá odměna. Super, hotovo. Díky, hrdino! Jejda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Toto kladivo mi věnoval…

můj zas*aný bratr. Ne, bratr ne! Dědečkovo kladivo! Hrdino, díky, že jsi našel dědečkovo kladivo! Toto kladivo mi věnoval…

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář