Dětský režimEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:3 072
Bez krve, bez násilí, bez hnusu, bez příšer… Ale opravdu je to bezpečné?

Přepis titulků

- Tak jo. Pamatuješ, jak se to hraje? - Jo. Tak a je to. Málem bych zapomněl! NASTAVENÍ: JEDNODUCHÁ OBTÍŽNOST, DĚTSKÝ REŽIM - A je to. - Díky, tati. - Ahoj, Billy! - Ahoj, Andrew! - Hele, Greg! Ahoj, Gregu! - Ahoj! Zdravím, dobrodruzi. Oba zníte dost… mladě. Jo, hraju na tátově účtu.

Dobře, netuším, co to znamená, ale před námi jsou bandité. Osvobodíme zajatce z jejich tábora. - Přijímám! - Super, pojďme. Tady jsou, dobrodruzi. Jděte na to, já zůstanu tady. - Použiju svou uspávací hůlku. - A já své kouzlo. Spinkej, bandito! Spinkej! - To je sranda!

- Jo! - Gregu, pojď. - Dobře. - Hele, poklad! - Můžeme si ho vzít? - Podle mě jo. - Já chci poklad! To umím taky! Hele, další bandita! Pojďme na to! Spinkej! Spadnul na zem. To byla sranda. Gregu, pozor, za tebou!

- Použiju kouzlo na prasknutí balónku. - Jo. Jdeme na to. Balónku, praskni! - Hele, zajatci. - Musíme je zachránit. Jo. Tak jo, pojďme na to. Musíme zachránit zajatce, proto jsme tady. - Můžu je taky uspat? - Zkus to! - Ne, ne, ne! - Spinkej! - Pojďme na to.

Balónku… - Ne! - Paráda. - To je bžunda. - Pojď, Gregu. - Tudy! - Další úkoly! - Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář