Diváci na TwitchiEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:4 277
Když nějakou hru streamujete, nese to s sebou jistá úskalí…

Přepis titulků

Nějakou dobu jsem nestreamoval. Měl jsem spoustu práce. Ale díky moc! Bylo to šílené, jo. Bylo to doleva, anebo doprava? Nepřišlo mi oznámení! Jaké hry ještě hraješ? Co Valorant? Přemýšlel jsem, že bych hrál Valorant, ale ono je tak strašně moc her! Jak mám vědět, které mám hrát, chápete?

- Můžu hrát Apex nebo Warzone. - Znáš Age of Empires? Jasně, že znám Age of Empires. Těším se na čtyřku. - Těšíš se, až vyjde? - Jo, moc se těším! Díky za bity. Snad naplní naše očekávání. Zdravím, dobrodruhu. Vítej v Honeywoodu. V Honeywoodu je teď nebezpečno. Dovedeš mě na druhý konec města?

Hele, to je ten úkol? - Jo, tohle je ono. - Přijmout. Tak jo, super, pojďme. Tak asi jdem za ním. - Tudy. - Prý tu má být nějaký goblin nebo tak. Jo, to je ten úkol. - Je tu goblin! - A teď se to rozjede! Je nebezpečnější, než vypadá.

- Na něj! - Jdeme na to. - Páni. - Jo. To já bych teda nedělala… Ty jo, ale dobrý první pokus. - Posílám bitíky ze soucitu. - Jo, já taky. Rozjedeme to! Nezkoušel jsi prostě se zlepšit? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Cože? Tohle teda netrefili. Ve skutečnosti by to tam byl jeden OMEGALUL za druhým :D Zřejmě i na Twitchi platí - jiný kraj, jiný mrav :))

01

Odpovědět

Kdyz uz se mi naskytla ta prilezitost, tak se rozvou zeptam, co je to ten OMEGALUL vyraz? :D Zrovna vcera mi kamarad poslal odkaz na twich (jinak ho nikdy nesleduju) a bylo to tam napsany za 20 min vysilani snad bžilionkrat. :D

00

Odpovědět

+HabanszHele ono strašně záleží na kanálu :-) Někde frčí LUL, někde OMEGALUL, někde KEKW atd. Navíc se to může dost měnit podle okolností, aktivity, denní doby a dalších faktorů :D Všechny výše zmíněné jsou v podstatě ekvivalent vysmátého panáčka, akorát každý vypadá trošku jinak. Tady odkazy na výše použité:
https://knowyourmeme.com/memes/lul
https://knowyourmeme.com/memes/kekw
https://afkgaming.com/esports/news/7053-what-does-omegalul-mean-in-twitch-chat-and-where-did-it-originate

20