Divné houbičkyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:1 893
Tohle byste možná jíst neměli…

Přepis titulků

Zbývá nám už jenom jeden tábor banditů. Máš dost lektvarů? - Jasně. - No já bych jich pár potřeboval… - No to mě po*er! - Co je? 100/100 HUB Co to děláš? Brit? Věřil bys tomu? Houba. Není to jen tak ledajaká houba.

Je to červená holubinka! Máš představu, jak dlouho ji hledám? Mám jich 99/100 už strašně dlouho! Aha, takže dostaneš achievement nebo tak něco. Super. Tak pokračujem… k táboru banditů? - Brit? - Já ji sním. - Fajn. - Já ji sním! - Fajn.

- Nechápeš to, sním ji! Jo, nechápu. Sněz ji a jdem dál. - Fajn. Udělám to! Udělám! - Nemám ten pocit. - Jo! Udělám to! - Nemůžu se dočkat. - Drž mi palce. - Jasně. Mám hroznou radost! Tak fajn. - Chci si to vychutnat. - Přestaň dělat kraviny a sněz to. Jdu na to. Super.

Zblajzla jsi ji. Byla to mňamka. Tak půjdem na ty bandity… Ty vole! Brit? Brit? Ty jo… To je nějaké kouzlo, díky kterému vypadáš jako houba? To je celkem fajn. Jak to funguje? Umíš něco? Nebo se teď můžeš schovat, kde chceš?

Haló? Brit! Brit? Počkat. To je teď z tebe houba? Proměníš se zpátky? Co má teď dělat? Mám pokračovat v tom úkolu? Tak jo, tak já jdu.

Brit! Brit! Haló… Do p*dele práce. Brit! Ne. Ku*va! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jestli správně chápu, tak jsme právě viděli jeden z možných konců této MMORPG hry?

00