Divný způsob cestováníEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 870
V japonských RPG hrách (JRPG) cestuje parta hrdinů obvykle poměrně zajímavým způsobem…

Přepis titulků

Tak jo. Je tu Theo, Sofia, Tressa a Gilderoy. A pak já, Cyrus. Dokonalý tým. Společně zvládneme cokoliv. Pojďme se pustit do mého úkolu o medicíně a léčení. Ne, pojďte za mnou a mým hledáním bohatství. Zamíříme do Woodlands a tamních zelených lesů. Ne, mě zajímá jen a pouze sláva.

Musíme se vydat do Theotropolis a pustit se do práce. Sláva a bohatství počká, důležitý je můj úkol. Najít ukrytou moc v zasněžených Frostlands. Sklapněte! Uděláme můj úkol, já jsem hlavní postava. - To je sporné. - Aspoň teď. Navíc je to hlavní úkol, bude to super. A vaše úkoly uděláme pak.

- No dobře. - Tak jo. - Uděláme ten tvůj. - Super. Pojďme. Veď nás, Cyrusi. Dobře. Přestaňte mě pronásledovat! Tak jo, to by stačilo, stát! - Co se děje, Cyrusi? - Nemusíte být tak blízko. - Jak jako?

- Nemusíte být v řadě. Můžeme mě normálně následovat. Ale jsme tým. A takhle se cestuje nejefektivněji. - Bez velkého odporu vzduchu. - Jo. Tak zaprvé, to je dost nepřesné. Nemůžete mě následovat víc rozprostření? - Zkusíme to. - Díky. Tak jo. Tak a dost! Stát a rozprostřete se! Ty jdi tam.

Ty zase tamhle. - Nerozumím. O čem to mluví? - Co se děje? Ty jsi tam. A je to. A teď normálně jděte. Nerozumím. Normálně jdeme. Je mi hrozná zima. Jsme ještě vůbec tým? Vůbec se mi to nelíbí.

Bože! Tak jo, tudy se dostaneme do Frostlands. - Co se děje? - Opouštíme tě. Jdeme dělat Tressin úkol. Je to proto, že jsem nechtěl, abyste mi funěli na krk? Ano, upřímně řečeno je to přesně proto. - Ale já jsem to nemyslel zle. - Zlomil jsi nám srdce, Cyrusi. Zlomil jsi nám srdce. Pojďme. Co?

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proc se ukazuje ze je video dlouhe 00:00?

00

Odpovědět

Nevím, v adminu to bylo nastavené správně. Po přeuložení se to už ale ukazuje správně. Díky za upozornění :)

10

Odpovědět

Nesnáším ty díly, kde dojde na hlášku: "Why are you so weird about it?!"

03

Odpovědět

Takhle kdyby kličkoval se zavěšenýma bufferama v Lineage 2, tak do cíle nedovede nikoho, tam se muselo jít s hlavním charakterem jak když má náklaďák přívěs :-D

20

Odpovědět

zalezi na geodatech D: na nekterych serverech zahaknute postavy nasleduji i za ostry roh xD

00

Odpovědět

Ano, a navzdory tomu a dalším nedostatkům byly Lineage 2 vynikající zábavná hra :-)

10

Odpovědět

+Ramesse III.Take jsem u ní strávil dost času :-)

10

Odpovědět

+NolmoLineage mají vynikající soundtrack. Doteď si ho velmi rád pouštím. Pokud je člověk fanoušek fantasy žánru, hudba Lineage ho dokáže hnedka dostat do nálady :-) Tolik silných melodií...

00

Odpovědět

+Ramesse III.Nápodobně, také mám pořád soundtrack z Lineage po ruce. Skvělá hudba...

10

Odpovědět

Nejsou to nutně jen japonské hry. Ve většině MMORPG her prostě jedna postava někam jde a ty, co jsou s ní ve skupině si na ní dají follow (následovat) takže pak vznikají tyhle vláčky. Ten co skupinu vede se nemusí starat o to, jestli jsou všichni a ostatní se nemusí plně věnovat hře. Což ve hrách, kde jsou gigantické mapy a přesuny trvají mnohdy i víc než 5 minut dost logické řešení.

30

Odpovědět

A proto je to taková p***l :)

31