Do stínu!Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:5 810
Tohle asi zažil každý. Chcete dokončit nějakou úkolovou linku, ale nějaký otravný hráč vám neustále zabíjí úkolové NPC. Dá se s tím vůbec něco dělat?

Přepis titulků

Ano! Ano! Honem, úkol! Zdravím, dobrodruhu, ovce-- Pardon, chtěl jsi plnit ten úkol? - Do stínu! - Kde jsi? Kam jsi šel? Přestaň ho zabíjet, prosím, chci to dokončit! - Tady jsem! - Kde jsi? - Ano! - Zdravím, dobrodruhu. Zatoulaly se mi ovce.

Když mi je pomůžeš-- - Ne! - Chtěl jsi ten úkol? - Do stínu! - Ty šmejde! Nedělej to! Přestaň! Kde jsi? - Ano! Honem! - Zdravím, dobro-- - Ne! - Hele, tady je můj meč. - Do stínu! - Přestaň ho zabíjet! - Ano! - Zdravím, dobrodru-- - Sakra.

Do stínu! - Chci to jen dokončit! Zdravím, dobro-- - Já tě zabiju, ty šmejde! - Do stínu! - Rozutekly se mi ovce-- - Do stínu! Ne! Do stínu, do stínu! Už jsi pryč? Díky. Dobře...

Díky moc. - Úkol. Honem, rychleji. - Dobrodruhu, rozutekly se mi ovce. Pokud mi pomůžeš najít, budu ti moc vděčný. Ano! Přijímám! To nečekal, co? Do stínu! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mne ten Q nechce dokončit, ale vzít jej. Kdyby chtěl ten Q dokončit, tak by nad NPC byl otazník...

42

Odpovědět

Úkolovou linkou se myslí běžné chainy, co nabízí další a další Q, takže to opravdu může i znamenat, že chce "dokončit" Q linku, tzn. vybrat si z ní další úkol ke splnění.

21

Odpovědět

Ano, připomíná mi to časy, kdy jsem Crossroads radši míjel hodně velkým obloukem.

01

Odpovědět

Rogue dobrá do arén a bgček, ale nikdy jsem nepochopila, proč má někdo potřebu reskillovat hráče nebo npc prostě jen aby si pohonil u toho ego/péro ("doplňte dle vlastního uvážení, zkušenosti nebo potřeby"), ideálně ještě tak o deset levelů nižší (když z toho nebyly ani honory).
Teda nehledě na fakt, že to asi něco vypovídalo o výši inteligenčního kvocientu a věku toho hráče. Asi by mu jinak v arénách dali na kokos.

81

Odpovědět

Nevim proč za tím vším hledáš ego, my to dělaly ze srandy, abychom nasrali aliky, prostě parta debilů co seká vsechny npc v goldshire, dokud aliance nezlarmuje partu na vyklizeni.. :D ach, mel jsem pekny destvi

313

Odpovědět

+MedikamentosPřesně tak. Tohle je vysvětlení - dělají to děti... :)

163

Odpovědět

+MedikamentosA já zas nevím, co je vtipného na tom záměrně hráčům, co se nemůžou očividně bránit (když už se po dvacáté snaží někam dobrat), ztěžovat hru.
Ne každý má možnost zalarmovat nějakou obranu na tu partu debilů, jak sám píšeš.
Nicméně si potvrdil to, co jsem psala - vypovídá to většinou o věku hráče.

31

Odpovědět

Až mi ho bylo, chudáka, líto :D

50

Odpovědět

Kek

21

Odpovědět

Tohle jsem dělal v goldshire často :D

28

Odpovědět

Presne moje plany na vanile :D

45

Odpovědět

hlasnejšie si už nemohol zakričať, že máš malý....sebavedomie

151

Odpovědět

+old soldierTo mas pravdu, opravdu mam male sebevedomi :).

10