Dočasný bonusEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 594
Znáte to, v mnoha hrách občas narazíte na pasáž, kde to vypadá, že je vše ztraceno, ale vy dostanete nějaký strašně mocný předmět nebo kouzlo, pomocí kterého posekáte hordu nepřátel jako nic. No ale co pak?

Přepis titulků

Honem, dobrodruhu, musíme zastavit skřetí hordu! Už je slyším! Už jsou tu! - Dobrodruhu, podívej! - Co je to? Asi tajná zbraň. A zní to, že jsme ji našli právě včas. - Honem, dobrodruhu. - Já? Dobře. Už jsou tu, dobrodruhu!

Jo! Jo! Jo! To byla paráda! Gratuluji ke skvělému výkonu. Honem tu zbraň polož, musíme dát vědět královské armádě. - Ne, tohle si nechám! - Ne, to ne. Ano, s tímhle zvrátíme průběh celé Třetí války.

- Měl bys to položit na zem. - Ne, vezmeme to s sebou. Dobrodruhu, tohle odsud nemůžeš odnést. Proč ne? Co se děje? Pro začátek… Je to moc těžké. Co? Není. Celou dobu to držím v ruce. Proč se nevrátit k meči? Ten máš moc rád. Ten rezavý krám? Tohle je mnohem lepší! Byla by to krádež.

Nevíš, komu to patří. Krádež od koho? Vždyť to bylo v lese! Určitě neuneseš všechnu potřebnou munici. Má neomezené magické náboje. Nemusím s sebou nic tahat! - Tak a dost, polož to a jdeme za armádou. - Ne, je to moje, beru to s sebou. To ti nemůžu dovolit, dobrodruhu. Zkus mě zastavit. Jsem pacifista a neuchýlím se k fyzickému… - Dej to sem!

- Ne! - Nech mě být! - Dej to sem! No tak! Tak a dost! No dobře. Takhle dlouho jsi to neměl mít. Měl jsi jen chvilku vypadat cool. - Cože? - Bylo to tu narafičené, aby ses cítil dobře a hustě a abys pak chtěl pokračovat ve hraní. To snad není pravda. Takhle mi podlézat! Tohle je moje zbraň a já si ji vezmu! Dobrodruhu, nebude to fungovat.

Dobrodruhu, akorát se ztrapníš. Povedlo se! Je to moje! No… To není dobré. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra, chtěl bych vidět, jak to dotáhne k nějakýmu drakovi, démonovi, nebo tak...

80