Dovednostní bodyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:168
Počet zobrazení:6 817
Dovednostní body, nové schopnosti, nové úrovně. Často hnací síla her. Ale co všechno jsme pro takové věci schopni udělat?

Přepis titulků

Díky, dobrodruhu, že jsi zabil vlky, co terorizovali tyto lesy. Za odměnu ti dám 50 zlatých a... jeden dovednostní bod. Co to je? Dovednostní body, kámo. Já myslel, že tu dovednost dostanu. Jo, dostaneš ji. Tím, že sníš pilulku s dovednostním bodem.

Tak to pardon. - Já si pilule od cizinců neberu. - Co? Jak to myslíš? Ty říkáš, že nechceš dýchat pod vodou? Létat? Říkáš, že nechceš superrychlost? Říkáš, že nechceš mluvit se zas*anými zvířaty? Nechceš supersílu? Nechceš ohnivé ruce? Ne, to ne, já dovednosti získávám tvrdou prací a praxí.

Poslouchej, rozumím. Vím, že jsi nervózní. Ale takhle to dneska dělají všichni, zlato. Můžeš mi věřit. Do toho, vezmi si ji. Tak jo, vypadáš jako někdo, kdo ví, co dělá. Tak jo, ohnivé ruce... Hej, kámo, máš ještě nějaké dovednostní body?

- Počkej. - Máš? Potřebuju dovednostní body. Co pro mě uděláš? Zabil jsem pro tebe dalších 42 vlků, kámo. - Dobře, tady máš ohnivé ruce. - Ohnivé ruce! Ohnivé ruce! Hele, dobrý, ale dík moc! Jak chceš. Kurňa.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Udělám cokoliv. Cokoliv! Potřebuju jednu extra úroveň, prosím! - Možná pro mě můžeš něco udělat. - Cokoliv. Stačí říct. Možná je někde v Honeywoodu farmář s česnekem, který mě teď dost otravuje. A kdyby tu nebyl, můj život by byl snazší, chápeš? - Chápu. - Chápeš? Jasný? Udělám to!

Honem mi to dej! Dej mi tu piluli, potřebuju úroveň!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra , musim uznat ze maj fakt skill nato vykreslit jednoduchy a debilny grind fakt zabavnou formou ... pobavilo

151

Odpovědět

Si pamatam tie meloniky sme jedli na zakladke :D

262

Odpovědět

To si nemal jesť :D

135

Odpovědět

To boli čipky.

30