DřevorubecEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:7 185
Život tohoto dřevorubce je velice prostý. Nikdy si s ničím nelámal hlavu, nikdy si neklad otázky. To vše se teď ale změní...

Přepis titulků

Toto dřevo bude za chladných nocí zahřívat mou ženu a dítě. Pokud tady v lese pokácíš pět stromů, dám ti tři zlaté. Přijmout. Zpátky do práce. Ten strom se sám nepokácí. Potřebuju pauzičku. Zpátky do práce. Ten strom se sám nepokácí. Jak jde kácení stromů, pane?

Moc dobře, díky za optání. A kde je to dřevo, které tu kácíš? No... Toto dřevo bude za chladných nocí zahřívat mou rodinu. Ano, to asi ano. Jak se jmenuješ? Většina lidí mi říká dřevorubec. Ano, ale jak se jmenuješ?

Moje jméno je... No, moje jmé-- Moje... Jak jsem říkal, většina lidí mi říká dřevorubec. A kdy jsi naposledy vzal nějaké dřevo domů, dřevorubče? Naposledy jsem dřevo vzal domů... No... Nevzpomínám si. Vzpomínáš si, kde je tvůj domov?

No, můj domov je... Je tady v Honeywoodu. Kde přesně? Můj domov je... Můj domov je nedaleko. Vlastně... Nevzpomínám si. Vzpomínáš si na svou ženu a dceru?

No... Moje žena a dítě... No, mou ženu a dítě bude toto dřevo zahřívat za chladných nocí... Jak dlouho už ten strom kácíš? No... Kácím tenhle konkrétní strom už... Kácím ho tak dlouho, až kam mi paměť sahá.

Tento strom kácíš už 20 let. Nikdy ses odsud ani nehnul. Žádné dřevo jsi nenakácel. Do toho stromu jsi ani nesekl. Žádné dřevo jsi nevzal domů. Žádný domov nemáš. Žádné útulné ohniště, žádná žena, žádná dcera.

Nemáš dokonce ani jméno. Zpátky do práce. Ten strom se sám nepokácí. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bože s tou krásnou hudbou to bylo tak smutný, že mi ho bylo fakt líto! :D

00

Odpovědět

Co to je za hru, že běží už 20 let.

31

Odpovědět

Taková Ultima Online má už skoro 22 let, takže to není nic nemožného :)

112

Odpovědět

Rvalo mi to srdce, nastesti stacilo, stejne jako v zivote, bejt nad veci a mavnout nad zbytecnyma detailama rukou a vse je hned veselejsi.

111

Odpovědět

Mne to pripomnelo westworld :D

371

Odpovědět

A dvacet let ho nikdo nezabil a stále ho neupdatovali z verze Alfa 2 jako Akečetu. :)

00

Odpovědět

Nekromanceři jsou kkti

152

Odpovědět

chcel by som vidieť jeho rozhovor z rybárom, či by dostal aj inú odpoveď ako Nice day for fishing ain't it heh heh :D

252