DvojskokEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:2 124
Skok a hned nato druhý. Prosté, není-liž pravda?

Přepis titulků

Město elfů by mělo být tímhle směrem. Koukal jsem na mapu, a pokud tohle přeskočíme, tak tam budem vcukuletu. Jo, ale tohle nepřeskočíme, budeme to muset obejít. Co? To přeskočíme. - Jak? - Dvojskokem. - Co? - Co co? - Dvojskokem?

- Jo. - To je jako co? - Cože… - Zopakuj mi to. - Co mám zopakovat? Zopakuj tu dementní otázku. - Co je to dvojskok? - Co je to… To myslíš vážně? Jo, myslím. Dobře, Rowane, je to totéž jako skok, ale dvojitý. No ty vole, teď to chápu, díky, že jsi mi to vysvětlil. No dobře, tak já ti to vysvětlím.

Můžu? - Můžu? - Jasně. Je to skok a pak… Počkej si… - Další skok. - Super, chápu. Takže takhle… - Skok a další skok. - Ne… Ne, víš, co je vtipné? Nejsem na druhé straně propasti. Jak je to možné? Protože jsi to neudělal správně. Nemůžeš… Skočíš a pak znovu skočíš, zatímco jsi ve vzduchu.

Takže skočíš dvakrát tak daleko. - Skočíš ve vzduchu? - Jo. Pod nohama se ti zkondenzuje vzduch? Máš pod nohama neviditelné schůdky? Už to mám! Možná tě přes tu propast provedou neviditelní skřítci. - Zníš směšně. - Já že zním směšně? Jo. Takhle teď vypadáš: „Jak funguje dýchání? Jak funguje chození?

Mám kouzelné nohy! Jak funguje můj mozek?“ To jsi ty. - Ale tohle jsou normální aktivity. - Jako dvojskok. Lidi normálně chodí a dýchají, Bene! A taky umí dělat dvojskok! - Ty vole, Bene! - Ty vole, Rowane! No tak dobře. Pauza! Bude to takhle. Přijdu k propasti, přeskočím ji dvojskokem a půjdu si po svém. - Takže skočíš vstříc vlastní smrti?

- Ne, přeskočím tu propast. Pokud tu budeš chtít zevlit, tak prosím. - Obejdu to. - Mně je to jedno. - Co to děláš? - Chystám se na dvojskok. Co to… Počkej! Co to bylo? Dvojskok, ty osle pitomej! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

přestává být vtipné :/

42

Odpovědět

Já bych vytáhl koně z kapsy na koně... ale proti gustu...

51