Epická kouzlaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:6 126
Naučit se epické kouzlo nebývá jednoduché. Ale když máte schopného učitele, půjde vše velice hladce...

Přepis titulků

Škola posvátné magie Konečně jsi dorazil. Vítej ve Škole posvátné magie. Nyní poslouchej. Není jednoduché stát se mistrem těchto dovedností, ale já v tebe věřím. První kouzlo, které tě naučím, je Posvátný oheň. Jsem připraven. Musíš sladit svou duši se svými činy.

Musíš se pokusit najít dokonalou rovnováhu. Soustřeď svou mysl! Slyšíš, jak tebou proudí má energie? Začni mnou také proudit! Duchové! Přijďte ke mně! Přijďte ke mně a dovolte mi vniknout do jeho těla, aby to pochopil. Pociť magii ve svých žilách. Rozumíš? Vdechuj ostrý horský vzduch. A pak zmáčkni C.

- Cože to? - Zmáčkni C. Mám zmáčknout C? Musíš najít dokonalou rovnováhu! Cítíš ji? Cítíš se v jednotě s přírodou okolo? Posvátná magie proudí tvými žilami. Cítíš ji? - Ano, cítím. - Cítíš ji ve svém těle? A pak prstem zmáčkni C. - Mám zmáčknout C?

- Pak zmáčkni C. Pardon, že tě přerušuju, ale to jediné, na čem záleží, je zmáčknout C? Nebo co jsi to mumlal? - Celé je to důležité. - Počkat. Chci se ujistit, že to chápu. Po tom všem, co jsi řekl, tak jediné, na čem skutečně záleží, - je zmáčknout C? - Tím to končí. - Zní to, že na ničem jiném nezáleží. - Je tam ještě prostředek. Tady. A taky tady.

Vyčisti svou mysl. Ale vlastně stačí, abych zmáčkl C? Zkusím to. Posvátný oheň! Naučil ses to velice rychle! Musíš rozhodně cítit, jak ti posvátná magie koluje tělem. No, vlastně to bylo... Bla, bla, bla, zmáčknout C. V podstatě jsem sem přišel. Pak bla, bla, bla, bla, zmáčknout C. Myslím, že nevyřčená pravda je tou skutečnou pravdou, ne? Ani ne, stačilo zmáčknout C.

To jsem se mohl naučit i tam dole. - A najít dokonalou rovnováhu těla. - A to se ti povedlo? Jsi na sebe hrdý? Myslím, že si zasloužím sušenku. Vylezl jsem až sem nahoru. Zabralo mi to asi hodinu. Cestou jsem bojoval s trolly, bylo to nebezpečné, několikrát jsem skoro umřel. Pak sem přijdu, chci se naučit Posvátný oheň a stačí zmáčknout C? Asi budeš souhlasit, že cesta je důležitější než cíl. Tohle nikam nevede.

Díky za ztrátu času, já jdu. - Rádo se stalo. - Ne, nic takového. Byla to ztráta času. Takže zmáčknout C. Posvátný oheň! Vidíš? Jako člověk ses zcela změnil! Podívej na toho muže, který odchází. - Na viděnou. Díky za ztrátu času. - Rádo se stalo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz A to se ti povedlo? Jsi na sebe hrdý? Myslím, že si zasloužím sušenku.

Sakra. Snažil jsem se... Šlo by to natočit v detailu?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já popravdě čekala, že za odměnu vzteky zapálí to NPC, nebo při nejmenším tu slaměnou "chýši" za jeho zády...

10

Odpovědět

F

11

Odpovědět

Mam pocit ze sa zacali uberat trochu zlym smerom :/

818

Odpovědět

Je fakt že občas se nový spell ve hře naučíš až moc rychle třeba takový Netero se učil Bodhisattva více než čtyři roky než to jakžtakž zvládl.

21