Epický úkolEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:3 965
Aspoň ta postava to říkala.

Přepis titulků

Dobrodruhu, tady jsi! Už jsme tě očekávali! - Fakt? - Zvěsti o tvém hrdinství kolují krajem. - Cože? - Hned jsem věděl, že budeš ten pravý. Pomohl jsem akorát farmáři česneku najít ovce a zkusil jsem rybařit. A teď, když jsi dorazil, můžeme začít. Tento úkol je jen pro vyvoleného hrdinu, kterého předpověděly starobylé svitky. Aha, hele, asi sis mě s někým spletl.

Hele, mám na sobě hadry a držím dřevěný meč. Co tamten? Koukej. Je úžasný. Jakou má zbroj a zbraň. Umí kouzlit. Řekni si jemu. Potřebujeme odvážného hrdinu, jako jsi ty. Tento úkol otestuje tvé schopnosti. Dovede tě na hranici tvých možností. Za každým rohem se skrývá nebezpečí, katastrofa a smrt. Hele, na tohle nejsem připravený. A je dost divné, že si myslíš, že jo.

Počkej. - Pardon. Zdravím. - Ano? Starosta se mi snaží zadat nějaký šílený úkol. Zní to spíš jako práce pro tebe. - Opravdu? - Jo, prý je to plné nebezpečí a… Aha. - Prý pro mě něco máš. - Dobrodruhu, tady jsi! Potřebuju, abys zašel na pobřeží a nasbíral deset ústřic. Jak se opovažuješ mrhat mým časem touhle trapárnou?

Prudce odmítám! - Ne! - Pardon. A co ty, dobrodruhu? - Neříkal jsi, že jde o smrt a nebezpečí? - Však taky ano! Ne, jde o to se projít po pláži. Ale jen ti nejodvážnější hrdinové… Co to meleš? Mám sebrat ústřice, ne bojovat s drakem. Ano, jde o to nasbírat ústřice. A tyhle ústřice jsou ostré. - Mohl by ses píchnout do prstu.

- To zvládnu. Je to na pobřeží na skalách. Jsou celé mokré a kluzké. Mohl bys spadnout. - Ale no tak. - A taky tam jsou krabi. Mohli by tě zranit svými klepety. Mohli by tě těmi klepety štípnout do kotníků. A to by bolelo. Kdyby tě štípli do kotníků. Dobře, potřebuju, abys mi sehnal jídlo. To chceš slyšet? Super, jo, to jsem chtěl.

Trochu upřímnosti. - Pardon, že to chci přikrášlit. - Ne, já… Bůh chraň, abych ten úkol trošku okořenil. - Dobře, bude to nudné a strohé. - To jsem neřekl. Jdi na pobřeží. Sežeň deset ústřic a dám ti 20 zlatých. Jo? Tak co? - Jo. - Tak jdi do ř*ti. - Mazej. - Pardon. Na to je pozdě.

- Je mi to líto. - To je mi fuk. A bez těch ústřic se nevracej. - Pardon. - Ticho a mazej. Ti dnešní dobrodruzi… Dobrodruhu, tady jsi! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Připadne mi, že posledních pár dílů to s nimi jde z kopce.

214

Odpovědět

Díl s Geraltem o zaklínačských smyslech mi také připadal slabší, ale jinak bych řekl, že jsou furt dobří.

100