ExploitEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:3 908
Hry se dají různě oblbnout…

Přepis titulků

Za mír v království! Za krále a za vlast! Za krále! - Tak jo, jdeme na to. - Za mír v království! Za krále… Hej, násilí se u nás trestá smrtí! Za svůj zločin zaplatíš! Vrať se, ničemo!

Násilí se u nás trestá smrtí! Kam si myslíš, že jdeš, ničemo? Vrať se, ničemo! Za svůj zločin zaplatíš! Hej! Za mír v království! Hej, násilí se u nás trestá smrtí! Vrať se, ničemo!

Kam si myslíš, že jdeš, ty lotře? Za svůj zločin zaplatíš! Vrať se… Zemřete, smrtelníčci! Násilí se u nás trestá smrtí! Jo! Jo! Konečně jsem ho porazil! Jo! +1000 ZLATÝCH + STAMINA, INTELIGENCE, HRUBÁ SÍLA + SÍLA, CHARISMA, OBRATNOST Ne!

- Za svůj zločin zaplatíš! - Ne! - Násilí se u nás trestá smrtí! - Ne! Za mír v království! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Tady odebírejte. Další videa jsou tady.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V Gothic 1 jsem si řekl, jak nejsnáze získat super kuši téměř na začátku hry? Stačilo močálového žraloka dotáhnout ke strážnému tábora v bažinách, počkat až ho žralok porazí a vrátí se. Pak jen sebrat vybavení a narvat dost bodů do požadovaného statu. Takový paradox, že NPC které má tábor chránit před močálovími žraloky je nezvládne porazit.

00

Odpovědět

Udělal chybku. Měl bose alespoň 1x hitnout, aby dostal když ne celou odměnu, tak minimálně podíl ;-) .

30

Odpovědět

autosave hned po porážce bosse a bylo by to dokonalé :D

30