Falešný mečEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:3 445
Co když chcete koupit věci, které má obchodník zřetelně vystavené ve výloze?

Přepis titulků

Zdravím, dobrodruhu. Vítej v Bodgerově kovárně. - Jak ti mohu pomoci? - Sháním novou zbraň. Můžeš si prohlédnout mé nejlepší zbraně. Tyhle jsou fajn, ale já sháním něco většího. - Chci se zlepšit v obouručních zbraních. - Jasně. Jiné zbraně nyní nenabízím. A co tyhle? Jaké?

Ty obouruční zbraně na stojanu za tebou. Pardon, ty mi došly, mám akorát tyhle. Co? Vždyť přímo za tebou vidím obouruční zbraně. A další. Omlouvám se, dobrodruhu, ale nevím, o čem to mluvíš. Panebože. - O těchto. - Jo tak. Tak to by nešlo. Nejsou snad na prodej?

No, spíš je to jenom… na pozadí. Jak to myslíš? Že jsou na ozdobu? Jo, akorát to tu vizuálně vylepšují. To je fuk, můžu si tu sekyru koupit? - Ne. - Dám ti za ni peníze! Ne, není na prodej. Tak fajn, když mi ji neprodáš, tak ji ukradnu.

Můžeš to zkusit, ale ujišťuju tě, že to nepůjde. Každý něco chceme. - Varuju tě, nezkoušej to. - Pojď sem! Panebože, to je děs. Nemůžu si to koupit ani to ukrást! Krámy zas*ané! - Jo! - No… Jo! Ne!

- Ne! - Já to říkal. A… CO ROZBIJEŠ, TO SI ZAPLATÍŠ -1000 ZLATÝCH Příště mě radši poslechni, blbečku. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář