Falešný úkolEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:4 995
Lupiči dostali skvělý nápad…

Přepis titulků

Hej, naval zlato, farmáři česneku. Jo, naval zlato, nebo tě oloupíme. Už jsem vám říkal, že u sebe nemám žádné zlato. Jo? No ale příště bys nějaké mít měl. Jinak nebudeš jen farmář česneku. Jo. Budeš totiž i farmář hrobů. Jo. Dobře ty, Bernarde. - Teď mě to napadlo.

- Super. Co to? Zdravím, dobrodruhu. Zaběhly se mi ovce. Najdeš je pro mě? - Přijmout. - Díky. -To mě po*er! - Co? - Panebože, je to úplně jasné! - Co? - Dostal jsem nejlepší nápad svého života! - Jaký? Najdeme lidi, co budou loupit za nás. Jak to myslíš?

Najdeme lidi, co… Kašli na to. Ukážu ti to. Tak jo, počkej. - Pojď. - Panebože, Charlesi. - Ty jsi tak chytrý! Jako bůh! - Prostě mě to napadlo. - Hele, někdo jde. - Zdravím, dobrodruhu. Vítej v Honeywoodu. Poslyš, všechny moje ovce mi ukradl ten zlý farmář česneku. Tak kdybys ho mohl oloupit, vzít mu všechno zlato a dát ho nám…

To by bylo fajn. - Do toho. Je to oficiální. - Hele, máme tu i tuhle věc. Je to úkol. - Přijmout. - Tak jo. Jdi na to. Do toho. Honem. On to fakt jde udělat. Zdravím, dobrodruhu, s čím ti mohu pomoci? - Dej mi své zlato.

- Hned to bude. - Jo, přines ho sem. - Přines nám ho. Přines to zlato! - Co se děje? - Co to dělá? - Co děláš? - Přines ho sem. Ne! Do řiti. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak predsa sa to da spravit bez toho ay to vyzeralo stale obdobne ;)

41