FlirtEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:5 681
Ve spoustě her můžete s postavami navázat vztah, případně je svést. Ale někdy to nebývá úplně jednoduché…

Přepis titulků

Tak jo… Tak jo, to zvládneš. Zdá se, že existuje způsob, jak svést tuhle postavu a vyspat se s ní. No tak, nepokaz to. Tohle potřebuju. Nevím, kde začít. Já i má rodina jsme ti navždy vděční. Zatím dobrý. Co chceš dělat teď?

1. KUDY K HRANIČÁŘŮM? 2. NENÍ TO ZJEVNÉ? 3. MUSÍM MLUVIT S KOUZELNÍKEM BARADUNEM! Není to zjevné? Není to úplně jasné? Cožpak jsi úplně blbá? Totálně blbá? Cože? Ne! Co? To jsem nechtěl říct! Tvá slova jsou plná nenávisti, cožpak jsem něco provedla? 1. BOJUJU S CITY K TOBĚ. 2. NEVIDĚLA JSI TU SKŘETY? 3. CO BARADUN? To je ono. Bojuju s city k tobě.

Jsou to podobné pocity, jako když zapomeneš vynést odpadky. Jsem frustrovaný, naštvaný a celkově otrávený. Cože? Ne, to tam nebylo napsané! Já myslela, že po tom společně stráveném čase je mezi námi pouto. Ale asi jsem pro tebe nebyla nic víc než platící zákazník. 1. UPŘÍMNĚ SE OMLOUVÁM 2. KUDY Z HONEYWOODU? 3. CO TEN BARADUN? Upřímně se omlouvám, že jsi tak pitomá a že máš tak pitomou rodinu, jakože fakt, jak je možné, že jsi dosud přežila, když jsi tak strašně blbá?

To je blbost, totální blbost! To pro tebe znamenám tak málo? Jako bych byla jen nuzný hmyz na tvé botě. Víš ty co? To nejde. Kašlu na to. Už s tebou ani touhle konverzací nechci mít nic společného. Mé srdce už to nezvládá. Nikdy jsem k nikomu nic podobného necítil. Já to mám stejně.

Pojďme se milovat, nechť naše těla splynou v jedno. Ano! Kam půjdeme? Ano! Jo! Pojďme spolu do ráje! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

RUbbish časť by som preložil inak... ťažko padla vec na odpadky.

01

Odpovědět

Můžeš to prosím rozvést? Uznávám, že je ta pasáž přeložena možná až moc doslovně, ale že by byla vyloženě špatně? :-)

00

Odpovědět

TO mi pripomenulo par hier.

00

Odpovědět

Vsechny dialogy od Ubisoftu. Cheers

180