FrontaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 018

Healer (ten, který léčí ostatní hráče), tank (ten, který zaměstnává příšery) a DPS / dépéesko (ten, který zabíjí příšery). Tři základní kategorie postav. A všechny jsou si rovny, že? 

Poznámka: Kanál Viva La Dirt League vybírá na Kickstarteru finance na nové studio, nové pořady, vylepšení stávajících pořadů atd. Více informací naleznete na jejich Kickstarteru.

Přepis titulků

Dva dobrodruzi do Darkwoodu, díky. - Statistiky? - Jasně. - Byli jste už dnes v nějakém dungeonu? - Cože? Prolézali jste dnes dungeony? Ne, tohle bude náš dnešní první. - Jaký máte level? - 189. A já 207, jak se píše tady. - Povolání a specializace?

- Válečník, DPS. Lovec, DPS. Prima. Těším se na to. - Z bosse padají super krámy. - Fakt? Super. Pustíš nás dovnitř? - Hele, pustíš nás dovnitř? - Je plno. Stojíme tu už víc než hodinu Chceme do dungeonu.

Dámy. - Pojďte dovnitř. - Cože? - Co? - To ne! - Co to mělo být? Neříkal jsi, že je plno? - Potřebujeme healery. Aha, tak healery. Prý healery. Absurdní. Jako bychom byli občané druhé kategorie. Pánové. - Steve.

- Jak je? Co to bylo? Prý potřebujete healery, a teď pouštíš i je? Jsou to tankové. Ty potřebujeme taky. - Aha, tak já už to chápu. - Jo. - Nesnášíš DPS. - Je to tak. - Přiznej to. Nesnášíš DPS. - Necháváš nás tady venku mrznout a tanky a healery pouštíš dovnitř. - Ty elitáři!

- Je to elitář. Měl by ses stydět. - Nesahejte na mě. - Kouká se nám na statistiky. Kouká se nám na výbavu. Přitom je to celý habaďúra. - Prý že nás tam pustí. - Ale nepustí. Nepustí. A proč? Protože nesnáší DPS. Je to tak, že jo? Přiznej to. - Přiznej to. - Poslední varování. Nesahejte na mě. - Tak nás pusť dovnitř.

- Jo, pusť nás tam. - Pusť nás tam. - Pusť nás tam. - Pusť nás tam! - Pusť nás tam! - Revoluce! Pusť nás tam! - Pusť nás tam! Nesnáší DPS! - Pusť nás tam! - Někomu to povím! - Chci mluvit s manažerem. - Jo. - Jo, to ho dostalo. - A máme ho. - Tak co? - Jo, tak co? MEČ MANAŽER - Omlouvám se.

- Jo, my vlastně chtěli do Hlubin Mergolu. - To není tady. - Pardon, zatím. - Vy jste další. - Díky. - Díky moc. - Můžete jít. Do pr**le. Pardon. - Můžeme tam zajít později. - Jo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář