Fronta 2Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 111
Když na nějaký úkol potřebujete zabít stejnou postavu jako dalších 50 lidí – a ta postava se objevuje jednou za několik minut – tak je to dost opruz.

Přepis titulků

Čau. Co se děje? - Čekáme, až se objeví nekromant. - Super, pro něho si jdu taky. Kde je? Je po něm. Zabili jsme ho. Ale brzy se vrátí. Počkej si, jo? Já tu jsem už dvě hodiny. - Ještě jsi ho nezabil? - Ale jo, už víc než 50krát, takže… Tak co tu děláš? Nemáš už ten úkol hotový? Ne, úkol se splní tomu, kdo ho dorazí.

A ostatní musí čekat dál. To dává smysl. Čeká na vás temnota! Ku*va. Ku*vadrát! Jo, dostal jsem ho! Konečně! Ty vole! A teď musíme dvě minuty počkat. - Ty jo, to byl fofr. - Jo, normálka. - Už to chápu.

- Jo jo. - Je tu moc lidí… - Jo. Ale jsme rádi, že jsi tady. Čeká na vás temnota! Ku*va. Ku*vadrát! Čeká na vás temnota! Ku*va! Jo! Čeká na vás temnota!

Ku*va. Ku*vadrát! - Jo! - Tak dost! Ustupte. Vypadněte, ku*va! Vysmahni! Je můj. Čekám tu nejdýl. Takže až se objeví příště, tak je můj. Tak. Ty tu seš teprve půl minuty. Čeká na vás temnota!

- Zm*de jeden! - Pomoc! Zhebni, zm*de! Ku*va. Ku*vadrát! Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Blbci, měli prostě vytvořit partu a měla by to celá skupina :D

02

Odpovědět

zase něco z lepšího soudku. 100

20