HackyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:1 730
Ve spoustě online her se dá narazit na někoho, kdo za skutečné peníze prodává něco, co byste v té hře mít neměli…

Přepis titulků

Ten boss je neskutečně silný. Jak ho máš porazit? Asi s léčitelem. Mám pocit, že kdybych měl desetkrát víc života, tak bych ho porazil. Musíme se prostě napakovat léčivými lektvary. Nechci si tím zacpat inventář. Mít nekonečně zdraví, tak bych to dal. Nekonečně… To snad každý. To je ale blbost. - Ty jsi blbost. - Hej… Říkal tady někdo „nekonečně životů“?

Jo. Co je ti do toho? Nevím jak vy, ale ptáčkové mi pošeptali, že tady najdete něco, co by vám s tím pomohlo. - No tak. - Stejně nemám co ztratit. - No ty vole. - Jdeš taky? - V žádném případě. - Jak chceš. Pojď. Tak jo.

Hele… Tak takhle. Máš zájem o moje hackovací hacky? Nekonečný a neomezený, je to tak? Jen pro jistotu, mluvíme o nezranitelnosti? Ale no tak! Drž pec, ty šuline. Tady má všecko uši. Mluvím o prodloužení tvého života. Do nekonečna. - Fajn, tak jo.

Jdem na to. - Prima. - Kolik? - Řekněme 85 dolarů. Americkejch. To se ti nelíbí? Děláš drahoty, čubičko. Fajn, tak jo. Koukám, že tady Palečkovi je smutno. Mohl bych ti do toulce přidat neomezený počet šípů. Abychom si to trošku osladili. Fajn, dobře, domluveno. Nalož mi. Super, čeká tě nejlepší den tvýho života.

Můžu? Ne! Hackování kazí hru všem. I vám. Kdo hackuje, je p*ča zku*vená. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, nevyužitý potenciál. Měl ty nelegální nástroje použít a pak by se ukázal DEV[eloper] co takové podvodníčky loví a než je "zabanuje", tak si s nimi pohrává... Co byla jednu dobu má oblíbená videa na YT.

02

Odpovědět

no mohl proste dostat ban hnedka potom a bylo by lepsi. tohle je takovy eeeeeeh...
vlastne je to jako reklama!

no a preklad samozrejme jako by ho delal nejakej xardas nebo co :)

23