HardcoreEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:2 076
Jeden život, jedna šance a pak smrt. Troufnete si na to?

Přepis titulků

- Čaues. - Čau. Takže nás čeká další průchod Skycraftem. - Jo. - Jo. Už víš, za koho budeš hrát? - Chtěl jsem vyzkoušet ledového mága. - Jo? - Zkoušels? A ujde to? - Jo, jo. - Nechci zase tankovat. - Já ještě nehrál za barda. - Nedoporučuju. - Ne? Loutničku? Ty vole, už mě ta hra nebaví, je to furt dokola to samý.

- Mohli bychom zkusit jednu věc. - Jakou? - Hardcore. Zkoušels? - To je, jak máš jenom jeden život? Jo, když umřeš, tak je konec a musíš začít znova. - To zní hrozně. - Jo, ale prý je to celkem sranda. Úplně to změní tvůj přístup ke hře. Co když nahraješ 100 hodin, nahrabeš si legendární výbavu a pak o ni přijdeš? Přesně tak. Najednou jde o hodně. Takže musíš přemýšlet nad tím, co děláš.

Nemůžeš jenom někam naběhnout a… Když ze začátku narazíš na ogra, tak musíš zdrhat, jinak tě zabije. - Aha. - Tak co ty na to? - Je*at, zkusme to. - Jo? Tak jdem na to. - Žijem jenom jednou. - Doslova. O 500 HERNÍCH HODIN POZDĚJI - Ty vole! - Potřebuju vyléčit? - No ty vole! - Do p*dele! - Ty jo…

- Ty jo… - To bylo o chlup! - Měl jsi takhle málo života. Málem jsi dopadl takhle. Hardcore, to je jiná liga. Jde o hodně. Úplně to změní, jak tu hru hraješ. Jo. A je to zase sranda. Jo, nemůžeš prostě jen někam naběhnout a… - Kouknem, co má? - Jo. Ty jo, legendární meč z Bell Rocku?

To ne! Phalenův luk. Ten jsem vyhlížel už věky! - Ten jsi chtěl! - Je parádní. - Musíme je ozkoušet. - To teda! Hele, banditi. - Pohoda. - Pojďme je dom*dat. - Jo jo. - Doje*em je. Chci ten luk pořádně otestovat. - Paráda.

- Super. - Počkat. Laguju! - Ty vole! Já taky! Co to je? - Nemůžu se hýbat! - Co se děje? Jdou na nás! Do p*dele! Ne! Bože! Ne! UMŘELI JSTE Umřeli jsme. Kvůli lagu.

Který jsme nemohli ovlivnit. Panebože. Asi jsem skončil. Jo, tuhle hru už asi hrát nebudu. Jo. Potřebuju být sám. Jo, jasný. Tohle mě fakt rozčílilo.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:45 je překlep hardcode místo hardcore.

00

Odpovědět

Díky za pozornění, opraveno :)

00