Hlavní quest a slepiceEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:9 639

V dnešní epizodě seriálu Epic NPC Man ​uvidíte, že neexistuje nic důležitějšího než hlavní quest a že byste nikdy neměli kopat do slepice.

Přepis titulků

Páni, dlouhé horké léto je pryč a mně se rozutekly všechny ovce. Pomůžeš mi je najít? Svět potřebuje tvou pomoc, dobrodružko! Já, čaroděj Baradun, přicházím z Kalaboru, abych ti předal vzkaz a pomohl ti na tvé cestě. Celý svět je v nesnázích. Světlo devátého dne vyhasíná a pomoci nám můžeš jedině ty. Musíš opustit toto bezvýznamné městečko a vyrazit do Gurdornu.

- Přijí- - Přijímám! Děkuji, dobrodružko. Nyní tedy pojďme opustit toto malé zbytečné debilní městečko a vydejme se na mnohem... důležitější výpravu. To je ale kokot. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten pohled v očích rybáře, když se hnal lynčovat hráče :-) Zatím asi nejlepší díl.

20

Odpovědět

Epic EmptySemen!

Jak já toho rybáře miluju. :D
Mimochodem začala nová řada asi před dvěma dny. ;)

11

Odpovědět

chapem pointu tychto skecov, len mi je smutno ze toto je teraz mainstream akozerpg hier(Skyrim, Witcher, vsetky MMO). Skuste najst taku chobotinu (tak riesene questy, postavy..)v Baldurs Gate alebo Planescape torment

21

Odpovědět

Do hospody vejde potetovanej blázen, transgender mag, rasistická černá blondýna, tuřínem nasmradlej gnom, parohatej paladin a zplozenec pekla. Pribehne k nim zena v nesnazich, načež se zplozenec otoci ke dverim a za necelych 30 minut dostane cele kralovstvi, princezninu ruku, kotel expu a v neposledni rade 500 goldu kazdej tyden.

Jop good quest je good quest indeed.

21

Odpovědět

A BG nebo Planescape Torment podle tebe nejsou mainstream? Je to klasika, kterou mám rád, ale videoherní logika rozhodně není o nic blíž v reálu, než u jinejch rpg-ček. V BG když zaútočíš na neutrální NPC, tak taky proti sobě poštveš všechny ostatní NPC v okolí. Skyrim jsem doteď nehrál, ale rozhodně tahle videoherní logika nepochází jen odtud.

10

Odpovědět

Épic NP Semen!

81

Odpovědět

Na YT si to zaslouží více shlédnutí :(
Good day for fishing ain't it?

61

Odpovědět

Glorious night for fishin' wouldn't you say?

00

Odpovědět

Odpovědět

Hudba: John Dreamer - Becoming a Legend

10

Odpovědět

Bastion mains, lul.

00

Odpovědět

Kdyby někdo nechápal pointu se slepicí:
https://www.youtube.com/watch?v=_SuZdSUgtc4

151

Odpovědět

Diky predpokladam ze je to za Skyrimu a ten jsme nehral. Ted to dava daleko vetsi smysl.

20

Odpovědět

Odpovědět

Pro ty co nečekají na titulky: včera začala pátá série. :)

20

Odpovědět

Rybář zase nezklamal :D

160

Odpovědět

Jo no to jsou dlouhé roky studia herectví, pak několik let na Broadway, následně byl vybrán do hlavní role filmu Tima Burtona, ale odmítl pro tuhle roli. Říkalo se že za to měl dostat Oskara místo DiCapria , jenže porota nechtěla uznat, že když se spojí všechny díly, tak je to vlastně film, a pak ani fakt, že to rybář je Epic NPC Man, tedy hlavní postava. No jo úroveň Oskarů šla hodně z kopce.

112