Hloupé strážeEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:3 056
Stráže. Kouknete, kudy pravidelně chodí, případně někam hodíte nějaký předmět, abyste je nalákali, kam potřebujete. A pak se jich postupně zbavíte. Ale opravdu je to tak jednoduché?

Přepis titulků

- Za mír v království! - Za mír v království! - Za krále! - Za krále! - Za krále a za vlast! - Za krále! - Za mír v království! - Za mír v království! Co to bylo? - Za alianci! - Kdo se to tu plíží? Za mír v… Co to bylo? - Kdo se to tu plíží?

- Kdo se to tu plíží? Za mír v království! - Co to bylo? - Já tě najdu! - Kdo se to tu plíží? - Kdo se to tu plíží? Co to bylo? Kdo se to tu… Co to bylo? Co to bylo? Kdo se to tu plíží? - Kdo se to tu plíží? - Kdo se to tu plíží? - Co to bylo? - Co to bylo? Kdo se to tu plíží?

- Kdo se to tu plíží? - Kdo se to tu plíží? - Přede mnou se neschováš. - Přede mnou se neschováš. - Kdo se to tu plíží? - Kdo se to tu plíží? Co to bylo? - Kdo se to tu plíží? - Kdo se to tu plíží? - Mrtvola! - Kdo to byl? - Kdo se to tu plíží? - Najdu toho, kdo to udělal. Co to bylo?

Kdo se to tu plíží? Já tě najdu. Mrtvola! Baví tě to? Zabil jsi dva mé nejlepší kamarády. Znali jsme se od dětství. Věz, že mě možná zabiješ, ale já ožiju.

A pak si pro tebe přijdu. Budu tě pronásledovat a neexistuje nic, co by mě mohlo zastavit. Najdu si tě. Tvé skutečné já. Co to bylo? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář