HolkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:12 891

Dnes výjimečně nesehraje hlavní roli náš Epic NPC Man. Zastoupí ho partička online hráčů, kteří chtějí vyrazit na raid...

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

Hoši, posledně to bylo slušný. Jenom chci poprosit... Jeffe, co kdybys je tentokrát trochu rozptýlil pokřikem? Jo, to můžu. Máš tentokrát potiony do zásoby? Jo, koupil jsem je od tohohle NPC týpka. Ty, zelenáči, jaký máš DPS? Zelenáči, jaký máš DPS? Máš mikrák?

Zapni si ho, jinak s náma nemůžeš raidovat. Mám ho zapnutý. Mé DPS je 50. Ty jseš holka! - Jseš buchta! - Jo, jsem. Bože můj, hraješ Skycraft často? Ano, hraju ho každý den. - A co máš v tuhle chvíli na sobě? - A kolik ti je? Je mi 24. Jaký máš vlasy?

Jseš sexy? - Kluci, trošku úcty... - Promiň. - Jseš zadaná? - Jo, chodíš s někým? Můžu s tebou chodit já? - Čauky! - Krucinál, další kost! Nechceš s náma do raidu? Ne, muším nejdšív šplnit quešt. Ale díky moč. Je to chlap.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle mě neskutečně rozesmálo, protože jsem to na vlastní kůži poznala sama před lety, když jsem raidovala ve wowku. Prostě to je taková pravda tohleto :D
Stejně jako slečna ve videu jsem hrála často mužské chary a snažila se být nenápadná na rozdíl od těch attention whores, co se snažily díky svým genitáliím tahat z nadržených mladých chlapců suroviny, itemy a goldy.
A pak jsem se jednou dostala spíš omylem do grupy, se kterou jsem normálně neraidovala a celou dobu na TSku jsem mlčela (taky schválně), než jsem byla první v DPS, a pak to přišlo, začali mě tam přemlouvat, ať s nimi chodím častěji (vtipnější bylo jen oslovení, kdy automaticky předpokládali, že jsem kluk - jako "Hej kámo, seš borec, nechceš se k nám přidat?") a já poprvé do TS promluvila a odpověděla, že mám normálně svoji grupu a nechci. Spustila se lavina nadšeného obdivování a nevěřícných otázek - holka a umí hrát wowko - všichni se poserme. O osobních otázkách nemluvě.

Nikdy jsem moc nepochopila, proč kolem toho je takový virvál. Ženský hrajou wowko i jiný hry (i tehdy jsem jich znala ve hře a osobně hodně a byly to schopné hráčky) celou dobu, jen prostě ty, které si chtějí užít normálně hru, na sebe jednoduše neupozorňují, protože tyhle výlevy jsou upřímně docela otravný. Chodím si zahrát hru, ne tam cukrovat s nadrženými panici, že jo (pardon těm, kteří do této skupiny nespadají, ale prostě za posledních devět deset let už mám docela slušnou řádku příhod, co jsou fakt na hlavu). Ženská v jakýkoliv hře prostě není žádná novinka.

61

Odpovědět

Jo tak tohle mě rozesmálo. Můj první raid, na kterým jsem promluvila na TS, jako healer jsem musela, taky se mi nechtělo a věděla jsem proč. "Ty vole, to byla holka? " "Fakt ženská? Řekni ještě něco!" "Kdo to řek? Ten priest je baba?" "Ty jsi holka? Kolik ti je?" Jednoho třináctiletýho chlapečka to tak vzalo, že si ho zbytek raidu musel mutnout. Naštěstí teď po deseti letech už to na WoWku žádná rarita není :)

40

Odpovědět

Přeceňovaná a předvídatelná série

413

Odpovědět

Byl jsem záludně obelstěn náhledem...

500

Odpovědět

Co to za trapárnu zase??

646

Odpovědět

Ti tam zrovna prošla máma?

192

Odpovědět

Ten úvodní obrázek se jim povedl. :-)

380

Odpovědět

No nevím podle čeho usoudily, že posledně příchozí postava je chlap. Tuhle jsem jel v tramvaji a přistoupily tam dvě nádherný holky, ale jak začaly mluvit, tak za ten slovník, vyjadřování obecně a vykouřený hlasy by se nemusel stydět žádný pořádný kopáč a návštěvník restaurací 5 cenové kategorie...

386

Odpovědět

A sem to píšeš proč, dědo? Snad jsi se z toho přívalu sprostých výrazů celý nezadýchal.

643

Odpovědět

+El PenzistaZjevně jsi ho nepochopil.

222

Odpovědět

Přestaňte furt spamovat s tou Lupou u každého videa. Dřív jsem vám hlasy dával, ale tohle už je fakt otravný, že ani nemám zájem hlasovat.

1418

Odpovědět

Tak jim to vrať tak že budeš hlasovat pro něco jinyho a máš to

30

Odpovědět

za to dievča rozprával Eugene z Preachra ? :D

11