Holy NovaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:5 493
Někdy se vypravíte na náročný úkol ve dvou a váš léčitel bohužel nedisponuje zrovna vámi preferovanými kouzly. Jak to pak dopadne?

Přepis titulků

Počkej. Tamhle je. Král banditů, Benjamin Bandelier. Musíme na něj rychle, má hodně vysoký level. Ano. Myslím, že bys ho měl zaměstnat, a já tě odtud budu léčit. Jaká kouzla budeš používat? Budu používat kouzlo holy nova. Do háje. Nešlo by nějaké jiné? Tohle tak strašně moc září, tak strašně moc, že po něm pak nic nevidím.

Omlouvám se, ale Velká matka mě obdarovala jen tímto kouzlem. Navíc se hodí k tomuhle kouzelnému prstenu. Dobře, asi nemáme na vybranou. Tak to použij, až budu na půlce životů. - Dobře. - Jdem na to. Na můj povel. Jsem připraven. A jdeme! - Holy nova! - Do hajzlu! Jací hlupáci se odvažují zaútočit na krále banditů?

- Připravte se na smrt! - Holy nova! - Přestaň mě léčit! - Máš málo životů, musím tě léčit. - Holy nova! - Do háje! Holy nova! Holy nova! Holy nova! Holy nova! Přestaň s tím! Přestaň! Musím tě léčit. Nebo snad nechceš mé léčení? Ne, přestaň, proboha!

Dobře, přestanu. Dobře, tak jo. Holy nova! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo takového taky znám. Dokázal vytřískat battle healem svoji manu za 20s na 30minutový boj :-D

70

Odpovědět

Ale väčšinou sa deje to, že človek nedostane heal pol roka. Hlavne, že healer je druhý v dps :D

80

Odpovědět

+D4rneTo je klasika ve většině online hrách, většinou nedostaneš léčení vůbec a když ho náhodou dostaneš tak toho občas dost lituješ. :D

30

Odpovědět

+D4rneJa zvladl byl za healera i prvni v dps :D

11

Odpovědět

+D4rneJo kde jsou ty časy, kdy jsem si dung za druida odtankoval a ještě prakticky nepotřeboval heal, to nejnutnější jsem obstaral sám. I když v Legion byl druid také hodně samostatný.

10

Odpovědět

+HMTDVidíš to a mě právě tyhle hry, kde se dalo hrát bez ostatních hráčů vůbec nebavily. Měl jsem rád Lineage 2 - do 6 chronicle, než začaly přicházet automatické buffy na hodinu atd... Tam se bez party ani nelezlo z města.

20