Hromada zlataEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:1 672
Taky vás někdy překvapuje, jak málo zlata se dá najít na hromadě zlata? Já si vzpomněl třeba na Neverwinter Nights :).

Přepis titulků

Ty jo, ten skřetí kouzelník by hrozný. To teda. Je to tady na hrozně dlouho. - Ty jo, super! - No ty vole! Konečně kvalitní kořist. - Kvalitní kořist? Tohle je úplně boží. - Že jo? - Sakra. - Co je? Je tu jen 100 zlatých, škoda. - Co?

- No, jo. Tak napůl, každý 50 zlatých? Ty vole, je tu hromada zlata. No, 100 není hromada, ale budiž. Doslova je tu hromada zlata. No jo, chápu, ale ve skutečnosti je tu jen 100 zlatých. Co? Koukáme se na tu samou věc? Je tu celá kopa zlata. No jo. Tak chceš těch 50 zlatých, nebo ne? Už to chápu. - Co?

- Hade. - Co to? - Chceš mě natáhnout. - Nechci tě natáhnout. - Nechci tě natáhnout. - Co blbneš? Děláš si srandu? - Chceš mi z toho dát jen 50 zlatých? Rowane, na té hromadě je jen 100 zlatých. Rowane, na té hromadě je jen 100 zlatých. Fajn, prima, hele, Rowane, ty mimino. Když seš si tak jistý, tak co takhle? Já si vezmu 100 zlatých a ty si můžeš vzít ten zbytek.

Aby bylo jasno, ty dostaneš 100 zlatých a já všechno ostatní, co tu zbude? Ano. - Beru. - Super. - Určitě? - Jo. - Platí. - Platí. - A dohodnuto. - Dohodnuto. - Super, já si vezmu svoje zlato. - Ty idiote! Copak nevidíš tu hromadu zlata, co tady je?

A ty si vezmeš 100… Seš slepý? To si děláš srandu. Je tu víc zlata, než kdy zvládnu utratit. V pohodě. Plácli jsme si na to. Tys dostal tu almužnu a já tohle. Co? Co? Co to má bejt? Kde je to? - Rowane, pardon, mám otázečku. - Co se to děje? Hrál jsi někdy nějakou videohru?

Nebo je tahle první? - Jdi do prdele. Naval to zlato. - Víš ty co? Vyliž si p*del. - Půjdem na půl! - Polib mi mou půlku! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

cau xardasi jak se mas

10

Odpovědět

vy jste tady ale banda řito buzerantů

20