IngredienceEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 54
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:6 010
Některé úkoly vyžadují takové ingredience, kvůli kterým musíte procestovat půlku herního světa. A někdy nedávají tak docela smysl…

Přepis titulků

Vítej, dobrodruhu, v Bodgerově kovárně. Jak ti mohu pomoci? Potřebuju, abys mi udělal meč, se kterým dokončím jeden úkol. - A jaký meč? - Popelavý meč. Popelavý meč? Tak to asi chceš porazit honeywoodský přízrak. Jasnačka. Tak co, šlo by to? No, ve zkratce jo, šlo.

A co dál? Budu od tebe potřebovat několik ingrediencí. Aha, takhle to funguje. Dobře. - Připraven? - Jo. - Tři železné ingoty a jeden zlatý. - To dává smysl. Zelený safír. Zelený… Jasně, dobře. - Popel nemrtvého.

- Popelavý meč, to dává smysl. Dračí zub. A velký. Dobře no, to bude těžké, ale dobře. - Pavoučí oko. - Vážně? - Starou botu. - Botu? Jo, botu od nějakého houmlesáka nebo tak. Dobře. - Rozbitou kytaru. - No tak. - Nedojedený sendvič.

- Co? - Bramborovou kaši. - No tak počkat. - Jak jako bramborovou kaši? - Víš, co je to bramborová kaše? Jo, kaše z brambor. Ale jak mi to pomůže udělat ocelový meč? - Škrob. - Jak jako škrob? Chceš, abych ti udělal popelavý meč, anebo ne? Mám práci. - Dobře, tak jo. - Fajn. - Holubí křídlo. Mrtvou žábu. Slepičí zub. - Aha. Dobře. Nemožné. A nakonec nejdůležitější ingredience, která to všechno bude držet pohromadě.

Požehnaný pohár z Kaliborského chrámu naplněný až po okraj… skřetím trusem. Tak na to zapomeň. Zapomeň na to. Zrušit úkol. Končím. No jo… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na dobu, kdy jsem coby zaměstnanec jedné firmy obíhal po úřadech "milión" potvrzení pro stavení povolení... Pořád je to stejné? Stále chtějí pavoučí oči a žabí hlen a ostatní nezbytné ingredience proto, aby vám nakonec řekli, že ještě musíte mít kbelík plný skřetích fekálií, které na seznamu chybí, protože byly zařazeny nově? A když si jdete pro ta sktřetí ho**a, tak vám skřetí úřednice řekne, že musíte mít potvrzení ze stavebního úřadu, že vám jinak ta ho**a nedá, ale na stavební úřadu vám potvrzení nedají protože nemáte kbelík skřetích ho**n a tak zjišťujete, že jste až po bradu v septiku?

70

Odpovědět

Odpovědět

Tak s týmto som sa potýkal v živote hodne často, súce nie až v takej kvantite ale v nezmyselnosti , dones miší ocásek, prázdnu truhlicu, čiapku goblina a krv komára. Ohnivá dýka bude tvoja. Totiž. Ten čo to ukuje chce veci , nie len na výrobu itemu, ale aj na svoje osobné záležitosti. Akože. Ale hej, takéto questy sú viacmenej na inú vec určené. Aby človek mal väčšiu výzvu, aby rozšíril svoje pôsobenie na mape to všetko hľadajúc alebo len aby chodil a bojoval proti enemies v dalekých dialavách a na splnenie questu si musel už zakúpiť cez kreditku lepší armor, podporujúce itemy alebo magické veci, či dokonca novú magickú wepku.
Svinstvo v online , ale ako inak by zarábali. Vedia čo robia. Chceš sa dostať ďalej? OK, skus to s tým čo máš a trápsa do bezvedomia na prejdenie v novej lokácii kde je niečo na prejdenie questu , alebo si zakúp podporujúce veci alebo rovno na seba niečo nove a to nevravím o goldoch ale o real eurách na účet a možeš to akosi prejsť poľahky.

00