IngredienceEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:6 427
Některé úkoly vyžadují takové ingredience, kvůli kterým musíte procestovat půlku herního světa. A někdy nedávají tak docela smysl…

Přepis titulků

Vítej, dobrodruhu, v Bodgerově kovárně. Jak ti mohu pomoci? Potřebuju, abys mi udělal meč, se kterým dokončím jeden úkol. - A jaký meč? - Popelavý meč. Popelavý meč? Tak to asi chceš porazit honeywoodský přízrak. Jasnačka. Tak co, šlo by to? No, ve zkratce jo, šlo.

A co dál? Budu od tebe potřebovat několik ingrediencí. Aha, takhle to funguje. Dobře. - Připraven? - Jo. - Tři železné ingoty a jeden zlatý. - To dává smysl. Zelený safír. Zelený… Jasně, dobře. - Popel nemrtvého.

- Popelavý meč, to dává smysl. Dračí zub. A velký. Dobře no, to bude těžké, ale dobře. - Pavoučí oko. - Vážně? - Starou botu. - Botu? Jo, botu od nějakého houmlesáka nebo tak. Dobře. - Rozbitou kytaru. - No tak. - Nedojedený sendvič.

- Co? - Bramborovou kaši. - No tak počkat. - Jak jako bramborovou kaši? - Víš, co je to bramborová kaše? Jo, kaše z brambor. Ale jak mi to pomůže udělat ocelový meč? - Škrob. - Jak jako škrob? Chceš, abych ti udělal popelavý meč, anebo ne? Mám práci. - Dobře, tak jo. - Fajn. - Holubí křídlo. Mrtvou žábu. Slepičí zub. - Aha. Dobře. Nemožné. A nakonec nejdůležitější ingredience, která to všechno bude držet pohromadě.

Požehnaný pohár z Kaliborského chrámu naplněný až po okraj… skřetím trusem. Tak na to zapomeň. Zapomeň na to. Zrušit úkol. Končím. No jo… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím proč, ale vzpomněl jsem si na dobu, kdy jsem coby zaměstnanec jedné firmy obíhal po úřadech "milión" potvrzení pro stavení povolení... Pořád je to stejné? Stále chtějí pavoučí oči a žabí hlen a ostatní nezbytné ingredience proto, aby vám nakonec řekli, že ještě musíte mít kbelík plný skřetích fekálií, které na seznamu chybí, protože byly zařazeny nově? A když si jdete pro ta sktřetí ho**a, tak vám skřetí úřednice řekne, že musíte mít potvrzení ze stavebního úřadu, že vám jinak ta ho**a nedá, ale na stavební úřadu vám potvrzení nedají protože nemáte kbelík skřetích ho**n a tak zjišťujete, že jste až po bradu v septiku?

80

Odpovědět