Invertované ovládáníEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 374
Nahoře je dole a dole je nahoře? A k tomu navíc vlevo je vpravo? Co se to sakra děje?!

Přepis titulků

Chceš vidět něco parádního? - Jasně. - Sleduj. - Co? Odkdy umíš kouzlit? - Zkouším multiclass. Taky jsem to zvažoval. Magie vypadá hodně zábavně. Rozhodně to doporučuju. - Útoky se zbraní jsou nuda. - Jasně. Hele, nechceš si to vyzkoušet? - Jak jako?

- Když se prohodíme, tak můžeme hrát jeden za druhého. - Fakt? - Jasně. Chci si vyzkoušet tvůj měsíční build. No tak dobře. - Pošlu ti detaily. - Tak jo. Tak jo, zkusíme to. - Cože? Počkat. Rowane! - Co? - Ty hraješ s invertovaným ovládáním?

- Samozřejmě. Ty ne? Ne, už vidím, že ne. Do hajzlu. Bože, to je děs. Jak takhle můžeš hrát? Co? Invertované ovládání je lepší než tahle příšernost. Nedává to smysl! Ale dává! - Představ si, že řídíš letadlo. - A kdy to tak asi dělám, Rowane? Nebuď tupoň.

Takhle to vidím já: Vzadu na hlavě máš páku. Když se chceš podívat nahoru, tak zmáčkneš dolů. A když se chceš podívat dolů, tak zmáčkneš nahoru. Nebo když se chceš podívat dolů, můžeš normálně zmáčknout dolů. Dobře no. Do p*dele! - Směšné. Změním to v nastavení. - Ne! Nesahat! Mám to nastavené tak, jak potřebuju. - Jak s tím mám hrát?

- Zvykneš si. Zkus to kouzlo. - Nejde to. Ani koukat se rovně mi nejde. - Hele! - Hele! - Počkej. Do hajzlu. Proč je to tak těžké? - Koukej. - Snažím se! Koukej se na mě! Hej! Koukej! A je to. A je to. Pohodička. A teď se koukni nahoru… - Do p*dele.

Nahoru na ten strom. - Jasně. - A pomocí RB kouzlíš. - RB? Počkej. - Jo! - To je ono. Povedlo se. - Počkat. Už to asi zvládám. - Taky. - Už to jde. Nahoru. Dolů. - Prima. - Tak jo. - Už mi to taky jde. - Nahoru. Dolů. - Super. - Tak jo, asi už mi to jde.

- Tak jo. Další úkol je tudy. Pojďme. Rowane! Ty máš prohozenou levou a pravou? - Jistě, Bene! - To je naprostá nehoráznost! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stejně se na to všichni chlapy díváme kvůli té bonďate roštěňě a když v nějakém dílu není tak jsme nespokojení!!!!

1217

Odpovědět

16 holkam se to nelíbí.

21