Jak oddálit smrtEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 756
Ještě chvilku, prosím…

Přepis titulků

Nechci umřít! Zdravím, dobrodruhu, vítej v Honeywoodu. - Mám pro tebe zajímavý úkol. - Povídej. A nešetři detaily. Řekni mi všechno, co víš. Jasně. Potřebuju, abys pro mé ovce nasbíral 14 balíků sena. Pokud to uděláš, bohatě se ti odměním. - Víc toho nemáš? Čekal jsem víc. - Ne, to je vše. Jo, dobře, přijímám.

Co ještě máš? Pověz mi o dědečkovi. No, ten úkol už jsi splnil, ale díky za zájem! Do hajzlu. Do hajzlu! Co mám dělat? - Chceš se podívat, co mám na prodej? - Jo. Tady to je.

- To je vše? - Jo. Co to je? Gouda? To je brie. Tak já si to vezmu. - Nemáš nějaké kouzelné lektvary? - Ne, jen brie. Co ještě? - Píseň. - Jasně! Srdce mé jsi získal a ovce mé jsi našel, věděl jsem, jak jsi super, hned co jsi přišel.

Dědečkův meč! Zasloužíš si poklonu. Od skromných začátků až do tvého skonu. Z Honeywoodu až do hlubin pekelných, ty strach vůbec neznáš, dobrodruhu. Konec se nerýmuje, ale nevadí. - Byla to krása. - Díky. - Nemáš ještě něco dalšího?

- Promiň, to je vše. Můžu tu chvíli jen tak stát? Jakože… Proč ne. Do pi*i! Ku*vadrát! Do p*dele! To bude dobrý. - Už bych měl jít, co? - Jo, asi jo. Díky, že jsi tu pro mě byl. - Není zač. - Nezapomeň na mě. Pokusím se.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Smrt v MMO už není co bývala... Systém Ding-Dong, tehdy smrt postavy opravdu nas... zlobila! :D

10