Jména hráčů a Dávej pozor!Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:6 932
Někteří hráči bývají při vybírání svého jména... kreativní. Jiní zase zneužívají toho, že se postavy v některých situacích chovají podivně.

Přepis titulků

Zdravím dobrodruhu ZabijákDraků75, vítej v Honeywoodu. Zdravím DračíKulky. Dračí... Aha. Chápu. Zdravím, dobrodruhu... Ku_Řmipéro. Ku_Řmipéro. Takové jméno sis vybral? Zdravím, Strč_Mihotam.

Strč_Mihotam... Zdravím... Poly... Kámse_Meno... Zatraceně! Penis! Prostě si říkáš Penis? Flekodmr_Dky, vítej v Honeywoodu. No, páni...

Zdravím... Překlad: Xardass www.videacesky.cz Penis. S jedničkou místo I a pětkou místo S. Dobrodruhu Vyli_Žmiza_dek. Kozyja_Kvozy. Zdravím dobrodruhu Cucámp_Rdy. Zdravím dobrodruhu Dopr_Dele.

Onanu_Jícíbez_Ďáci. Pohl_Aďmiklín. Zdravím Seržanta_Kulojeba. Řitka. Prostě Řitka. Já mám dost.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Právě kvůli věcem jako Sug Madic, Phil McCracken apod. mám rád angličtinu. :-)
V češtině, která se píše jako čte, tohle prostě tak dobře nefunguje...

122

Odpovědět

Neřekl bych že scénka paroduje nějaké zneužívání toho, že se postavy chovají podivně. Osobně bych se přikláněl k tomu, že parodují hráče, kteří hledají NPC a nemůžou ho najít a tak právě běhají od postavy k postavě a hledají od koho dostanou úkol. Vzpomínám si, že když jsem hrál kdysi rúzné české adventury typu Horké léto, Polda atd, že mě vždy u nich naštvalo to, že jste mohli X krát interagovat s nějakým předmětem či postavou bez úspěchu (přesně jak ve videu uhýbající lidi), ale když jste to zkusili po milionté první, tak najednou odpověděl něco jiného, dveře se otevřely, předmět šel zvednout, atd atd...jen proto, že jste mezitím už udělali něco jiného :) takže ano, vypadá to směšně, ale myslím, že každý pařan někdy něco zkoušel xxxkrát právě v domnění, že to po-xté udělá konečně něco jiného.

325

Odpovědět

V závorce originálního videa je napsané "when npc over react" tj. když npc přehnaně reaguje....

40

Odpovědět

Jo to s těma jménama je výstižné!

301

Odpovědět

Nevím, o čem to mluvíš…

250

Odpovědět

+𝓟𝓮𝓷𝓲𝓼Nevěděl jsem, že člověk může mít takový pěkný penis? :o

291