Kapsa na koněEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:6 762
A kde máte koně ve hrách schované vy? Možná příhodně velice poblíž, ale mimo vaše zorné pole jako Geralt?

Přepis titulků

Počkej. Máme poslední runu a je potřeba ji vzít k oltáři? Ano. A ten je na druhé straně řeky. Což je otrava. Asi nasedneme na koně. Kůň je daleko, musím do stájí. - Jak to myslíš? - Musím do stájí na druhé straně Honeywoodu pro koně. - Proč? - Protože tam... - toho koně mám.

- Odkdy? Od počátku lidstva? - Kde máš koně ty? - Samozřejmě že v kapse na koně. Co? V mé kapse na koně. Kapse, kde mám koně. Kapsou na koně myslíš... nějakou budovu nebo povoz? Jasně, když říká kapsa, myslím tím budovu nebo povoz.

Cože? Ne. Myslím kapsu. Víš, jak mají kalhoty látkové váčky, ve kterých máš věci? - Ano, kapsy, kde máš lektvary a peníze. - A koně. - A klíče. - A koně. Bene, co myslíš tou kapsou na koně? - To nedává smysl. - Myslím tím kapsu na koně. Kapsu, kam dáváš koně. - Není to hádanka. - Aha, takže mluvíš o tom stvoření, na kterém jezdíme.

A to máš v kapse na stehnu? Přesně to myslím kapsou na koně. Jak strčíš koně do kapsy? Panebože. Nějak jsi na tomto světě žil už 35 let, aniž bys kdy použil kapsu na koně? Dobře, ukážu ti to. Je to fakt složité. Krok první: Vezmi ruku. Víš, co je ruka? Ta masitá věc na konci tvé paže. - Strč ji do kapsy. - Dobře, Bene, strkám ji do kapsy. Super.

A teď vytáhni svého koně. Jasný? Nebo půjdeme do stájí? Překlad: Xardass www.videacesky.cz Nasedneme, ne? To jsou koně, jo? Vyrazíme! Tudy.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jj a netýká se to jenom rpg dříve v tomhle byly jedničkou adventury kdy si do kapsy strčíte třeba hořící svíčku nebo konvici s horkou vodou abyste ji po 3 hodinách hraní vytáhly a mohly s ní polejt zamrzlej zámek. A jestli si dobře vzpomínám, tak v jednom díle Broken Swordu je doopravdy vidět jak hrdina vezme žebřík a narve si ho do kapsy u kalhot.

40

Odpovědět

Ale tak kdyby se do té kapsy vešel jenom kůň, do těch malých batůžků, kterými jsem běžně in game vyvěšená, se vejde nějakých 200 zvířat všech druhů (i těch vyhynulých nebo legendárních jako jsou třeba draci), takovej hořící kůň mi vůbec nesežehne p***l, když s tím batůžkem běhám po zpustlých lukách a lánech po poslední "opět" epicky apokalyptické expanzi, kdy se očekával konec světa, ale jen díky obsahu mých kapes jsem byla zase za hrdinu a my jsme řekli apokalyptickému konci NE!

A co bychom zůstávali u koní, draků a hromadě domácích mazlíčků v beta verzi na pokémonní souboje, mně se tam vejdou třeba i dva různé vrtulníky, motorky a víko od popelnice, na kterém se lítá. Samozřejmě i tuna drahých kamenů, materiálů a drahokamů, které běžný horník vyfárá za půlku života. K tomu hromada věcí jako z toho krámku, co vyraboval zloděj v předešlém díle, několik zbraní, mezi nimi nechybí ani magické hole, které by s ladností poměřily výšku stropu v mém bytě a to jsme teprve u obsahu jednoho, dvou z těch batůžků...

Jo, přiznávám, jsem velmi silný, statný a na duchu vytrvalý charakter, který své batůžky nikdy neodloží!
Nejspíš nějaká Tardis technologie. Bigger on the inside!

Díl rozhodně pobavil! :)

10

Odpovědět

JJ. Alebo. Idem po ulici a zrazu vidim na chodniku podkova. Zdvihnem ju, otočím a tam koň.

30

Odpovědět

Díly které jsou čistě o MMORG jsou často vtipné, ale tak nějak bez nadstavby. Tyhle textově i herecky propracovanější díly se mi líbí. Je to jako kdyby Monty Pythons dělali skeče o hrách.

92

Odpovědět

Jo. Čekal jsem, že na konci budou klapat kokosy

50

Odpovědět

Nechápu, proč se tak diví...
Vždyť v té kapse má ještě 4 obouruční meče, 2 halapartny, 30 melounů, 50 elixírů zdraví, 50 elixírů magie, 5metrový žebřík a slepici...

630

Odpovědět

Nejdřív jsem si myslel, že půjde narážku na Witchera a jeho brašny na koních, nicméně je to spíš Wowko, kde si z kapsy vytáhnete Kodo, asi 10ti tunové zvíře a jedete :D

211

Odpovědět

Než se ve wowku změnili mounti z položky v inventaři na skilly, tak jsem sebou vozil jeden batoh plný mountů :) Tak nějak jsem cítil potřebu jezdit v lokacích na moutech odpovídající rase, které zóna patřila. A to jsem měl ještě hromadu dalších bance. Když jsem končil, tak jsem jich měl kolem 50 :D

191