Když se z hráče stane NPCEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 011
To takhle uděláte lidem pár věcí a najednou…

Přepis titulků

Jsi připraven bojovat s mnichy z Hergspire? Jasně, celý týden na tom pracuju. Máš ochranu před psychickými útoky? Jo, mám památný prsten 3. úrovně. To asi nebude stačit. Budeš potřebovat amulet čisté mysli. Umíš ho udělat? Kéž by. To je mistrovský kus, to neumí nikdo. No, já ti ho můžu udělat, jestli chceš. - Co?

Ty umíš dělat mistrovské kusy? - Od minulého týdne. Paráda! Kdyby ti to nevadilo… Jasně, v pohodě, potřebujeme jen vhodný stůl. Jo. Tak jo, jeden mistrovský amulet čisté mysli, hned to bude. Tady je jeden mistrovský amulet čisté mysli. - To je paráda. Díky! - Dost dobrý, co? - Pardon, ty umíš dělat mistrovské kusy? - Ano, díky za optání. Paráda. Hele… Udělal bys mi popelavé rukavice?

Zaplatím. - Chtěli jsme… - Jasně, proč ne. - 50 zlatých? - Platí. - Super. - Co mniši? No jo, ti počkají. Hned to bude. - Tady. - Super, díky! - V pohodě, užij si dobrodružství! - Pomůžeš i mému kamarádovi? Jasně, proč ne. - Hned jsem zpět.

- Super. - Kdy půjdeme na ty mnichy? - No jo, jdi napřed, dohoním tě. No tak, mniši z Hergspire! Jo, ale nezabere to dlouho. Jsem přece mistr řemesla. - No dobře. - Jdi napřed, dohoním tě. Jasně. Tak na viděnou. Hodně štěstí, dobrodruhu! - Divné. - Hele, to je on. Jak ti mohou pomoci, dobrodruhu?

Můžeš mi udělat pozlacený kyrys s ochranou proti ohni? - Hned to bude. Mistr… - Dál. K vašim službám. - Vidíš? Říkal jsem, že je dobrý. - Je super mít v Honeywoodu užitečné NPC. - Přesně. - Já nejsem NPC, ale… - No jo. Dál! - …hráč. - Udělal mi popelavé rukavice. - Fakt? Paráda. - Už to bude?

- Jo, už to bude. - Tady to je. - Dál. Díky. - To bylo prima. - Hodně štěstí, dobrodruzi. Divné. Zdravím, dobrodruhu, jak ti mohu pomoci? Jasně, dobře, proč ne. Dva meče, dvakrát tak smrtící. Hodně štěstí, dobrodruhu. Ty předměty se samy neudělají.

Ostrý jako břitva. Jeden azurový talisman. Ahoj! Vítej, nové NPC. Ne, já nejsem NPC, ale dobrodruh. Jasně. To víš, že jo. Budu tamhle. Na viděnou. Dobře. Na viděnou. Divné. - Zdravím.

- Jak ti mohu pomoci, dobrodruhu? Řekni mi, jaký máš pro mě úkol. Co? Jaký úkol? - No, ten úkol. - Co? Co to je? Co se děje? Ne. Ne. Ne! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Odebírejte?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty, jo. Vůbec to nechápu. Ani trochu. A takové hodnocení. Chápu, že asi musím být hráč PC her. Nebo je to jinak?

16

Odpovědět

Jen jsem teda ještě čekal, že se vrátí ta slečna, totálně zmlácená od mnichů :-D

80

Odpovědět

Tak tenhle díl byl po delší době zase perfektní.

83

Odpovědět

no, zacatek hezkej, ale s tim questem uz mi to prislo nic moc...

11