Když se ze hry stane práceEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 54
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:4 415
Raidování na vysoké úrovni často úplně nesplňuje definici slova „hraní“.

Přepis titulků

Ochrana před kyselinou je důležitá. Pardon za zpoždění. Syn se vztekal a nechtěl do postele. Čekáme ještě na další lidi, ale ať už se to neopakuje. Tak jo, většina lidí už nám připravuje půdu v Darkstone Depths. Minule měli čtyři lidi výbavu na Depths of Murgol, tedy ochranu před kyselinou. Jako hlavní tank musíš pohlídat, aby měli lidi ochranu před ohněm. - Jasně, zkontroluju to. - A vylepši si Horrific Cleave. Musíš ho použít každé 3,2 vteřiny během šestihodinového raidu.

- Šestihodinového? - Jo, bude to trvat šest až osm hodin. - Já slíbil ženě, že se kouknem na film. - Tak to zruš. Máš připravené statistiky? Jasně, Firebati minule dělali zhruba 149 DOT za vteřinu, takže každý se zbrojí nad 1557 bude mít asi devět minut na jednoho. To je fuk, hlavně chci ty chrániče z Crushera. Ne, podle rozpisu lootu dostane chrániče Alex, pokud padnou. - Co?

Ale já je potřebuju. - Pokud mi je ukradneš, - tak tě roz*ebu. - Tak jo, klídek. - Roz*ebu tě. - Roz*ebe tě. - Viděls vůbec rozpis lootu? - Ne, celý den jsem pracoval, jsem unavený, chci si jen zahrát tuhle hru. - Ty si myslíš, že je to jen hra? - Ne… - Myslí si to. - Rowane, tohle je důležitá práce. - Máš důležitou práci. - Chápeš svou pozici, Rowane? Jsi hlavní tank.

Tohle je skvělá příležitost se ukázat. - Do roka můžeš být členem klanu. - Já tohle všechno vím. A všechny ty výhody! Zlato navíc, truhlu ve hře, - a navíc respekt klanu. - Jde o hodně, Rowane! - Jde o hodně. Ale musíš pořádně zabrat. - Dobře, omlouvám se. - Ježíši, proč tuhle hru vůbec hraju? - Říkal jsi něco? Nic. Moc se těším na raid. - Moc se těším. - Super. Tak mazej do dungeonu. Jasně.

Hurá. Páni. Nemá vůbec žádnou úctu. - Žádnou úctu k nadřízeným. - Přesně. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Slyšíte to? To pípání nám pokazilo spoustu záběrů. Příliš mnoho. Můžete se na ně kouknout na našem Patreonu. Pokud nás chcete podpořit a podívat se, jděte tam. Díky.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A to bolo super zahrané. Až na úrovni filmu ako takého. Celkom som aj bol sklamaný, že to skončilo. Rád by som vedel ako to dopadlo, či sa na to vybodol, či hral až dokonca a podržal ostatných a čo na to jeho žena, či zrušil aj ten film s ňou. Proste pokračovanie by to chcelo a aj nejako uzavrieť tento rozložený príbeh človeka čo má prácu, ženu , musí sa o všeličo starať ale je závislím na hre, resp. ho to už nebaví a možno nevie ako z kolotoča von a má dilemu opustiť hráčov s ktorími márnil toľko času nehladiac na to že to nie je realita ale iba únik z nej... No doslova námet na film, povedal by som. Filmy s hraním hier som už videl (napr s A.Sandlerom bol dobre vážny film- kupodivu), ale vždy sa jednalo o singel hry a skôr o závislosti na hre, alebo nedávno spravený seriál o tvorbe online hry v jednom štúdiu a o životnej ceste jej tvorcu. Čiže trochu iný pohľad a nie až tak vážny zas. Nepametám si názov seriálu ale nebol dlhý. Tuším, že online game bola venovaná aj niejedná nejaká epizóda zo serálu Black Mirror , no ale v konečnom dosledku to bolo skor ako Second Life alebo Sims alebo ako dokonca Gulliverove cesty keď sa dostal k obrom tak aj v Blak Mirror sa stala taká malá virtuálna postavička, ale to už sa spájajú veci iných filmov. Proste RPG hráč a jeho život by bolo zaujímavé dať do filmu. Tak ale, aby v tom nebola teenagerská kravina EMO hnutia/štýlu , kde sa tam sebevraždia účastníci gildy/uzavretej skupiny. Epic NPC Man mám veľmi rád a dúfam, že toho bude ešte hodne. Ďakujem týmto prekladateľovi, že si môžem vychutnať naplno tieto scénky. Keďže moja angličtina je na poor úrovni, tak sa to určite oplatí. Pre takých ako ja je to neoceniteľná výpomoc. Díky.

40

Odpovědět

Pozri si serial The guild, najdes ho aj tu na videacesky.

30

Odpovědět

Právě jsem uspal dítě a chci se chvíli bavit...

Jako bych se slyšel :D

70

Odpovědět

To je důvod, proč mě přestane bavit MMO. Hlavně když člověk je nucen do metagaming. :-D

110