Když se ze hry stane práceEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:4 764
Raidování na vysoké úrovni často úplně nesplňuje definici slova „hraní“.

Přepis titulků

Ochrana před kyselinou je důležitá. Pardon za zpoždění. Syn se vztekal a nechtěl do postele. Čekáme ještě na další lidi, ale ať už se to neopakuje. Tak jo, většina lidí už nám připravuje půdu v Darkstone Depths. Minule měli čtyři lidi výbavu na Depths of Murgol, tedy ochranu před kyselinou. Jako hlavní tank musíš pohlídat, aby měli lidi ochranu před ohněm. - Jasně, zkontroluju to. - A vylepši si Horrific Cleave. Musíš ho použít každé 3,2 vteřiny během šestihodinového raidu.

- Šestihodinového? - Jo, bude to trvat šest až osm hodin. - Já slíbil ženě, že se kouknem na film. - Tak to zruš. Máš připravené statistiky? Jasně, Firebati minule dělali zhruba 149 DOT za vteřinu, takže každý se zbrojí nad 1557 bude mít asi devět minut na jednoho. To je fuk, hlavně chci ty chrániče z Crushera. Ne, podle rozpisu lootu dostane chrániče Alex, pokud padnou. - Co?

Ale já je potřebuju. - Pokud mi je ukradneš, - tak tě roz*ebu. - Tak jo, klídek. - Roz*ebu tě. - Roz*ebe tě. - Viděls vůbec rozpis lootu? - Ne, celý den jsem pracoval, jsem unavený, chci si jen zahrát tuhle hru. - Ty si myslíš, že je to jen hra? - Ne… - Myslí si to. - Rowane, tohle je důležitá práce. - Máš důležitou práci. - Chápeš svou pozici, Rowane? Jsi hlavní tank.

Tohle je skvělá příležitost se ukázat. - Do roka můžeš být členem klanu. - Já tohle všechno vím. A všechny ty výhody! Zlato navíc, truhlu ve hře, - a navíc respekt klanu. - Jde o hodně, Rowane! - Jde o hodně. Ale musíš pořádně zabrat. - Dobře, omlouvám se. - Ježíši, proč tuhle hru vůbec hraju? - Říkal jsi něco? Nic. Moc se těším na raid. - Moc se těším. - Super. Tak mazej do dungeonu. Jasně.

Hurá. Páni. Nemá vůbec žádnou úctu. - Žádnou úctu k nadřízeným. - Přesně. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Slyšíte to? To pípání nám pokazilo spoustu záběrů. Příliš mnoho. Můžete se na ně kouknout na našem Patreonu. Pokud nás chcete podpořit a podívat se, jděte tam. Díky.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Právě jsem uspal dítě a chci se chvíli bavit...

Jako bych se slyšel :D

70

Odpovědět

To je důvod, proč mě přestane bavit MMO. Hlavně když člověk je nucen do metagaming. :-D

110