Když vás stráže neochráníEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:3 954
Někteří strážní jsou hrozní budižkničemové!

Přepis titulků

Do háje! Držte se zpátky! Za mír v království! Sakra. Prosím, pomoz mi s bandity. Za krále a za vlast! - Super, ale potřebuju tvou pomoc. - Za mír v království! Jo, to jo, ale potřebuju pomoc s bandity. Jsou tady v Honeywoodu. Pozor na bandity! Jo, já vím, jsou tady!

Potřebuju s nimi pomoct! - Za mír v království! - Do háje. - Pomoc! - Za krále a za vlast! - Pomoc! - Za mír v království! - Pomoc! Jsou tu! - Za krále a za vlast! Potřebuju pomoc! Prosím! - No dobře. - Za krále! Hele, jsou přímo před tebou! Pozor na bandity.

Jsou před tebou! - Za krále! - Držte se zpátky! Pokud nic neuděláš, postarám se o to sám. Chráním tento svět před bandity. Za mír v království! - Pozor na bandity! - Kriste pane! Ty budižkničemu! Hej, vražda se u nás trestá smrtí!

- Ne! - Připrav se na smrt! Ne, ne, ne! Za mír v království! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trochu jsem čekal, že při boji sekne omylem do strážného a okamžitě bude mít problém i se všemi strážemi ve městě. Vzpomínám asi na sérii Gothic. Sice jestli se nepletu stráže pomohli, ale jakmile je člověk omylem sekl, bylo po něm :D

20

Odpovědět

Co se týče pomoci v prvním Gothicovi, záleželo na tom, v kterém to bylo táboře a jestli jsi zaplatil poplatek za ochranu. Ve Starém táboře třeba stačilo zaplatit trošku rudy a člověk pak mohl celý vnější okruh tábora vydrancovat a všechny kopáče a stíny bez obav zmlátit. A v Novém táboře ani nebylo pořeba nikomu platit, tam si člověk mohl mlátit, koho chtěl :)

No, jsem zvědav, jestli to v chystaném remaku bude podobné.

40

Odpovědět

+XardassNo jak vidno, už si to nepamatuju :D Já tam nakonec všechny ty tábory vymlátil, když už jsem byl někdo. Každopádně na remake se asi těším (doufám že to nepo...). Zahrál jsem si tu pre-alfu, nebo co to bylo a docela to šlo.

00

Odpovědět

+repleyJá jsem trošku skeptický, ale teď ty nové záběry ze Starého dolu vypadaly dobře. Jen hlavní hrdina (v té pre-alpha verzi) byl neskutečně otravný a pořád mlel pantem. Přitom původní Nameless Hero byl celkem sympaťák. Tak snad to po feedbacku fanoušků opraví, myslím, že si na to stěžovala hromada lidí :) Bylo by super si zahrát moderní verzi téhle pecky. A třeba by pak vznikl i remake dvojky, kdo ví.

20

Odpovědět

Lineage II v praxi :-D Bylo to pro mě zklamání, když jsem jako nováček prchal s vypětím všech sil před vlakem agresivních bestií v zádech s nadějí až ke strážným u městských bran, kteří mě nejenže neochránili, ale dovolili, abych byl exterminován přímo v centru města :-D

20