Klávesnicový expertEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:2 650

Když není k dispozici hlasový chat, je potřeba se spolehnout na staré dobré psaní. Ale to s sebou, hlavně u lidí, které neznáte, nese dost rizika.

Poznámka: Noob je nezkušený hráč. Obvykle bych tento pojem nepřekládal, protože česká lama je spíš neschopná, ale v tomto videu Ben používá označení noob i ve smyslu neschopných hráčů, takže se to sem hodí.

Přepis titulků

- Ahoj. Jak se máš? - Čau. Dobrý. Ahoj, pardon, že jdu pozdě, kiksnul mi komp. No jo, to se stane. - Hrozný opruz. - Připraven na bosse? - Jo, nechám do sebe mlátit jako obvykle. - Jo, to ti jde! - Tentokrát tě uléčím. - Super, díky. Sakra, Alan dneska nemůže, musíme si najít někoho cizího. - Co?

- S cizíma lidma hraju nerad. - Jak je, lamy? - Ahoj, jak je? - Máš hlasový chat? - Ne. Aha, no dobře. Boss by měl být snadný. Musíme na něj tlačit a nedovolit mu se vyléčit. Jo, nesmíte ho nechat vydechnout. Už jsem na něm byl několikrát. To musí být fajn. Já vždycky narazím na partičku lam. To je na prd. Jakože fakt, samé sobecké kun*y, co odmítají poslouchat.

S dobrou komunikací nám to určitě půjde. - Jo. - To se uvidí. Pamatujte, nenechte ho vydechnout. Na můj povel. Tři, dva, jedna, jdem! - Auvajs! Potřebuju vyléčit! - Léčím našeho tanka! - Říkám, že potřebuju vyléčit! - Nic ti není, útoč na něj! Fakt super práce, tanku, víš, že mě máš chránit, ne? Přestaň psát a zaútoč!

Proč bych měl útočit, když stejně hned zhebnu? Ani jeden z vás nedělá, co má. Boha jeho, přestaň psát a zaútoč, musíme ho dostat pod tlak! - Sakra, říkám, že potřebuju vyléčit! - A mně se to kouzlo zrovna nabíjí! To mám ku*va kliku. Další partička totálních lam. Kdybys přestal psát a zaútočil, tak už by bylo po něm. Co to meleš? Jsem tady jediný, kdo dělá, co má. Ty vole, a co jako děláš?

Vždyť akorát píšeš! Jo, jako jediný tady komunikuju a zajišťuju, aby to nešlo do kytek. Kriste pane, tak tady máš! No to je mi teď fakt k něčemu, když už jsme v podstatě prohráli. - Pomoc! Pomoc! - Rowane! Klasika. Totální lama. Ty vole, přestaň psát a střílej! - K čemu jako? Už jste to pos*ali. - Počkat, počkat! Je skoro u tebe!

Střílej po něm! Přestaň ku*va psát a střílej! Víš ty co? Já mizím, vy nepoužitelné kun*y. Ty šmejde! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Siemka!

00

Odpovědět

"klavesnicový expert" je umelecky preklad az me to sele

122

Odpovědět

ez

00

Odpovědět

Jako bych se na chvíli vrátil do battlegroundů ve WoW. Tam takových vždycky bylo... :D

70

Odpovědět

Drahy.com?

11

Odpovědět

Tak tohle je velmi přesný díl, popisující realitu. Vlastně mi u toho bylo smutno.
Děkuji za překlad .-)

150