Kůň vs. srázEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 484
Koně jsou magická stvoření, především pak ve hrách, kde často vzdorují základním fyzikálním zákonům.

Přepis titulků

Nezapomněl jsi na Gilgamethův svazek? Ne. Teď stačí do soumraku dorazit do Alderkeepu. - Tak to bychom si měli pohnout. - Do háje. - Co? - Tady to končí. Budeme to muset obejít. - Proč? Alderkeep je tudy. - Jo, ale taky je tu kopec, takže… - No a co? - Tak ho musíme obejít. - Proč jako? - Protože na kopec se nevysápeme. Hele. - Na kopec se nevysápeme.

- Technicky vzato máš pravdu. - Nedá se tam jen tak vylézt. - Super, to byla fakt plodná diskuze. - Cože? - Ale nic. Jak jsem říkal, na ten kopec nevylezeme, takže budeme muset jet na koni. - Cože? - Budeme muset jet na koni! Na koni vystoupáme ten strmý sráz? - Ano. - Asi to nechápeš. - No teda. - Je to strmý sráz. Možná kdyby to byl skalnatý terén, možná ne tak strmý kopec, ale tohle je sráz.

- Leda změnili gravitaci. - Jo, změnili gravitaci. Nahoru je dolů. Ty máš pravdu a já ne. - Všechno je obráceně. - Abych si to ujasnil, tak ty říkáš, že máme na koních vystoupat po svislém srázu. Ano, přesně tak, díky za ujasnění. Čtyřnohá stvoření, která slouží k překonávání rovin. Obří hlava, hříva, chlupy, přesně tak!

- Vystoupat sráz? - Konečně si rozumíme. - I když to má 90 stupňů. - Ano! Na koních ten sráz vystoupáme. Dobře, to jakože fakt dává smysl. Super, takže oba rozumíme a oba víme, co máme dělat. Chceš o tom i nadále plkat, nebo si vlezeme na koně, abychom mohli ku*va dál? Víš co, Bene? Pojďme. Uvidíš, jak jsi mimo, a pak to obejdeme. - Super.

Paráda. - Úžasné. Super. - Co to… - Hyjé! - Co je, Rowane? - Pomoc! Funguje to, jak jsem říkal? Ty vole! Uznávám, že to funguje divně, ale funguje to, no ne? Co to ku… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Začíná to být vcelku nuda. Přijde mi, že je to pořád na stejné brdo.

00

Odpovědět

Jojo, přesnej Skyrim - když jsem tam poprvý viděl, co všechno ten kůň dokáže vyjet....

40

Odpovědět

Taky jsem si na to vzpomněl... :)

00