Léčení není hračkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:2 735
Myslíte si, že udržet naživu partu dobrodruhů, zatímco se je snaží zavraždit kdovíco, je hračka? No to teda ani omylem!

Přepis titulků

To bylo na prd. Konkrétně ty. Chvilku si odpočineme a zkusíme to znova? - Jasně. - To by se ti líbilo, Adame. - Pořádnou chvilku počkat? - Co tím chceš říct? Adame, jsi líný spoluhráč. Jsi líný a celý tým tím trpí. Alane, musel jsem za tebou pořád běhat, abych tě vyléčil, a ostatní jsem nestíhal. - Mně přišlo, že to bylo v pohodě.

- Jo, akorát se nesmíme rozutéct. Jo, stačí vylepšit komunikaci. Přesně. Stačí se tam vrátit a půjde nám to jedna radost. Adame, ty jsi úplně mimo. Stačí, abys stál na místě, používal svá kouzlíčka a lektvárky, zatímco my to odedřeme. - To si děláš srandu? - Léčení je hračka. - Vím, že jsi naštvaný, ale tohle je mimo. - To ty jsi mimo! Tak když si to myslíš, tak si to vyměníme a budeš nás léčit ty. - Fakt?

- Jo. - Prima. - Dobře. - Paráda. - Tak pojďme na to. - Připraven? - Jasně! Super. Hodně štěstí! Žádné štěstí nepotřebuju. Bude to totální hračka. Trefili mě, vyleč mě! Teda ne, teď jsem tady! Kde jste?

Měli jsme se držet jeden druhého. Pomoc, vyleč mě! Pardon! - Potřebuju vyléčit! - Alane! - Nemůžu se hýbat, vyleč mě! - Co? - No tak Alane, co ta komunikace? - Vyleč mě! Nemám připravené kouzlo! - Alane! - Alane, ty budižkničemu! - Potřebuju vyléčit!

- Já taky! Tak co, Alane? Jak jinak. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jojo, healer... má to ve skutečnosti nejtěžší a ještě "za všecko může"... :)
Vím to, jsem healoval nesčetněkrát v různých hrách vč. PVP :)

100