Legendární mečEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:6 042
Záchrana světa se někdy pořádně prodraží.

Přepis titulků

Hrdino, poslouchej, prosím! Miramarské majáky byly zažehnuty. To může znamenat jediné. Draci ze Shmargonrogu se vrátili, aby Azerim zcela zpustošili. Ale já věděl, že tento den přijde, a připravil jsem se na něj. Znovu jsem skul Vikendiho legendární meč. Jediný meč, se kterým tyto zlé draky zvládneš porazit. Přijmeš tento úkol, hrdino?

Přijímám. - Můžu... - No... - Já myslel... - No, ne... To je nedorozumění. Ne... - Ne... - Ale já myslel... - To je prostě... - Stojí 5000 zlatých. - Pardon?

- 5000 zlatých. Ty za to chceš zaplatit? No, ano. Ale svět je v ohrožení, neměl bys mi ho dát? Omlouvám se, ale tohle je můj obchod. Myslíš, že můžu věci jen tak rozdávat? Pokud přichází naprostá zkáza, tak ano. - Upřímně jsem uražen. - Takže za něj chceš zaplatit. No, ano. Není levné to vyrobit. Mám určité režijní náklady. Tohle je erangelská ocel a na rukojeti je sanhokská kůže.

- Máš to se slevou. - Dobře, dobře, tady. −5000 ZLATÝCH Děkuji, hrdino. Azerim ti bude navždy zavázán. Jakou máš úroveň? Třicet dva. Ale tohle je meč padesáté úrovně. Epický kovář Bodger, ten je nej! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mne sa skor stalo ze ten mec co som dostal bol uplny s**t a proste som ho vyhodil

60

Odpovědět

Tohle se jim teda povedlo. Za tu poslední hlášku jasných 5 hvězdiček.

91

Odpovědět

Jsem myslel, že to bude v podobném duchu jako předtím a místo splnění úkolu ho obratem prodá.

20

Odpovědět

:-)))

40