LíbačkaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:3 552
Někdy jsou ty dialogy ve hrách… zajímavé :)

Přepis titulků

Dobrodruhu, pomoc! Nemám moc času. - Jistě, co se děje? - Schmargonrogští skřeti napadli Darkwood. Do několika minut prorazí severní bránu. - Pomůžeš mi? - Jistě, jak? Podle mě máme čtyři možnosti. První možnost, poběžíme pomoct k bráně. Druhá možnost, pokusíme se sehnat pomoc. Třetí možnost, proplížíme se za nepřátele a narušíme jejich útok.

Čtvrtá možnost, posílíme vlastní morálku tím, že se políbíme. To je trošku divné. - Třetí možnost. - Dobrá volba. Proplížíme se a možná bitvu zvrátíme. - Tak pojďme! - Než vyrazíme, musíme se rozhodnout, co uděláme. První možnost, použijeme západní bránu a proplížíme se za ně.

Druhá možnost, ukradneme skřetí zbroj a projdeme jim před nosem. Třetí možnost, přestrojíme se za milence a skřety zmateme tím, že se budeme líbat. Čtvrtá možnost, zapomeneme na to všechno a políbíme se přímo tady. Boha jeho, to jsou bizarní možnosti. Tak první možnost. - Zajímavá volba. Určitě? - Jo. Tak jo.

Než vyrazíme, můžu ti vytvořit jeden kožený předmět. Tak jo. První možnost, udělám ti kožený nátepník. Druhá možnost, chlupatá pouta a k tomu hudlana. Třetí možnost, udělám ti kožené bodýčko, abychom se mohli líbat celou noc. Čtvrtá možnost, vykašleme se na to a půjdeme se líbat. Co to je za možnosti? Kdo to sakra napsal? První možnost!

Nátepníky. - Určitě? - Jo! Tak jo. - Hotovo. - Díky. - Tak jo. Tak asi půjdeme. - Fajn. Vlastně… Ještě než vyrazíme, je tu ještě jedna věc. Musíme se rozhodnout, co si po válce dáme na večeři.

To teď přece není důležité! První možnost, pořádná hostina. A pak se budeme vášnivě líbat. - No jistě. - Druhá možnost, budeme se vzájemně krmit ovocem s čokoládou. A uvidíme, kam to povede. Nebo třetí možnost, dáme si pivo, cider a prostě se poveselíme, jakože: „Jejda, jak tam vklouznul?“ Nebo čtvrtá možnost, vykašleme se na jídlo.

Pojďme se oblizovat. Líbačka! Panebože, divnější dialogy jsem v žádné hře neviděl. Nic z toho si nevyberu. Určitě? - Cože? - Ne, nevyberu si! To erotické ticho mluví za vše! Pojďme se líbat rovnou! ALT + F4!

Jako fakt? Pokaždé! Co mají ti frigidní dobrodruzi za problém? Dobrodruhu, potřebuji pomoc! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Well nemohol ho zabit?

20

Odpovědět

Tak nějak klasicky slovenská reakce...

28

Odpovědět

+VrudenthalLol :D

00

Odpovědět

00:36 - option three - druhá volba... ;)

00

Odpovědět

Díky. Měl jsem pocit, že jsem to při poslední kontrole opravil, ale zjevně ne :)

12