Lupič, nebo vrah?Epic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:1 274
Lupiči tady dlouho nebyli. Ale nepřeženou to tentokrát?

Přepis titulků

Jednou jsem zabil celou rodinu a oloupil jsem je o zlato. To nic není, kámo. Jednou jsem zabil celou vesnici a oloupil jsem je o zlato. Jednou jsem zabil celou skřetí armádu a oloupil jsem je o zlato. Jednou jsem zabil draka a oloupil jsem ho o zlato. - Hele! Koukej! - Co? - Víš, co bychom měli udělat? - Jo! Pojďme ho oloupit!

- Hej! Naval zlato! Nebo tě oloupíme! - Jo, oloupíme. - Ne. - Ne? - Jak jako ne? - Nedám vám svoje zlato. - Dávej si pozor! - Jinak tě oloupíme! Fakt. - Fakt. - Dobře. - Jak jako dobře? - Asi mě teda budete muset oloupit. No to snad… Dobře. Nedáváš nám na vybranou. Fajn.

Co teď? Asi ho oloupíme. - Jo. Dobře. - Oloupíme. - Ne, ty ho oloupíš. - Dobře, fajn. Tak. Naval zlato, nebo tě oloupím. - Ne. - Sakra, nevyšlo to. Teď ty. Fajn, dobře. Naval zlato, nebo tě oloupíme.

Ne. Nic vám nedám. No to snad! Tak teda fajn! Nedal jsi nám na vybranou. Podepsal sis ortel smrti. - Ortel smrti. - Jo, do toho. Tak jo. Já to udělám. - Jo. Tak jo. - Fajn. Super. - Do toho, Bernarde! - Tak jo. Panebože!

Co to děláš? Ale ne… To je moc! Honem, doraž ho! - Panebože! Bernarde! - No ty vole! Bernarde, co to děláš? To už je moc! Přestaň! To už je moc! Ale ne! Seš nechutnej. Cos to provedl? - Říkals, že to mám udělat.

- Ty bezcitný parchante. Hele, měl u sebe tři zlaté. Chceš si je rozdělit? Nech si svý krvavý peníze. Nemůžu se na tebe ani podívat, Bernarde. - Potřebuju čas. - Jak to myslíš? Popřemýšlej o tom, co jsi to provedl. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

proc to nizky hodnoceni co se vam na tom nelibi? jak by jste to udelali vy? co tam chybi? :D slabej hereckej vykon nebo ty titulky jsou spatne nebo co jako? :D

30

Odpovědět

Jako obvykle (už to můžu copypastovat z dřívějších videí) - tohle by mohla být TAK vtipná videa, kdyby scénáře psal někdo vtipný...

Titulky jsou naprosto v pořádku, herecké výkony adekvátní tomu, že jde o krátká vtipná videa. Ale když vidím to úsilí, které do toho tvůrci vkládají a vidím ten potenciál, jaký to má, kdyby... nu... kdyby scénáře psal někdo vtipný.

00