Lupiči a KickstarterEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:4 705

Naši staří známi lupiči narazili na kickstarterovou kampaň kanálu Epic NPC Man. Jak se s touto situací vypořádají?

Pokud chcete kraťas Baelinova cesta podpořit i vy, můžete tak učinit na jejich Kickstarteru.
Mimochodem, lupiči jsou tak strašně nadšení z hrnku proto, že slova „hrnek“ a „loupit“ jsou v angličtině totožná (mug).

Přepis titulků

- Někdo ne. - Ale ne! To je Kickstarter. - Cože? Pojďme ho oloupit. - O to právě jde. Kickstarter neoloupíš. Právě naopak. - On oloupí nás? - Vezme nám zlato a už nebudeme lupiči. Budeme podporovatelé. Co je to podporovatel? Někdo, kdo podpořil kampaň na Kickstarteru a dostal odměnu. - Jakou odměnu?

- Nevím. Tričko nebo tak. - Já trička miluju. - Ale já tričko nechci. - Já trička miluju. - Ale vzal by nám zlato. Já trička miluju, Charlesi. A já miluju zlato! Co jsme? - Lupiči a loupíme. Tohle není loupení. - Ne, ne, ne. - Ano? - Dneska ne. Dneska budeme podporovatelé.

Ne. Jsme lupiči. - Hej! - Co? Co jsme? Jsme… Jsme lupiči! A loupíme! Řekni to! Co… jsme?

Jsme podporovatelé! Jo. A co ti dělají? Pořádně podporují kampaně na Kickstarteru. Tak to pojďme podpořit! - Hele! - Vezmi si naše zlato a dej nám trička! - Tumáš. - Díky, to je paráda. Ale já tričko nechci. Co tam ještě máš? Ještě máme tašky.

- To taky nechci. - Taky máme pera. Pero taky nechci. - A taky máme hrnky. - Hrnky! Hrnek chci! Naval hrnek! Vezmi si moje zlato a dej mi hrnek! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ahoj, pokud jste to nepochopili, tak aby bylo jasno, tohle bylo promo na naši kickstarterovou kampaň.

Jedná se o kraťas Baelinova cesta ze světa Epic NPC Mana. Pokud jej chcete přivést k životu, podpořte nás na Kickstarteru. Jo, dejte nám svoje zlato. Abychom si splnili sny.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Reklama super, ale už jsem díky ním přispěl na stromečky v austrálii, teď bohužel šetřím na rýži a mouku.

00