Lupiči se loupíEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:2 721
Lupiči jsou zpět. A dnes budou řešit zcela nový problém.

Přepis titulků

Čekej. - Zdravíčko. - Čekej. - Teď! Hej! Naval zlato! - Nebo tě oloupíme! No co už, tady to je. - Charlesi! - Bernarde! My ho oloupili! Hej, naval zlato, nebo tě oloupím! - Nechci být oloupený.

- Tak naval to zlato! - Ne! - Naval zlato, nebo tě oloupím! Jo, zlato! Hej, naval zlato, nebo tě oloupím! - Nechci být oloupený. - Tak naval to zlato! - Ne! - Naval zlato, nebo tě oloupím! Hej, naval zlato, nebo tě oloupím! - Nechci být oloupený. - Tak naval to zlato! - Ne!

- Naval zlato, nebo tě oloupím! Jo! Hej, naval zlato, nebo tě oloupím! Hej, co to děláte? Co? Nemohl jsem přeslechnout, protože stojíte před mým domem… Vy se olupujete navzájem? - Jo, má totiž moje zlato. - Moje zlato! - Naval zlato, nebo tě oloupím!

- Nechci… Přestaňte! Nevidíte, v čem je problém? - Že má moje zlato. - Moje! - Naval zlato, nebo tě oloupím! - Nechci… Ne, musíte se o to zlato podělit. Mezi sebou. Podělit? Ale je to moje zlato! - Moje zlato! - Moje! Naval zlato, nebo tě oloupím! - Naval zlato!

- Hej! - Jste komplici, ne? - Jo. - Loupíte společně, že? - Jo. Neměli byste se tedy o to zlato podělit? - Moje zlato! - Moje zlato! Naval zlato, nebo tě oloupím! Hej, počkejte! Dejte to sem! Hele… Vezmu to zlato.

Vyndám ho z váčku. A můžeme ho mezi vás spravedlivě rozdělit. Problém vyřešen a všichni jsou spokojení. Hej, naval zlato, nebo tě oloupím! Nechci být oloupený. Tak naval to zlato! Do háje. Naval zlato, nebo tě oloupím! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kam zmizel ten jeden zlaták? :)

00

Odpovědět

Zajímavé. Takže mezi zloději je to úplně stejné, jako v kapitalismu, socialismu, feudalismu, prvobytně pospolismu, a úúúplně každém -ismu, jaký jsme si dokázali vymyslet... to prostě musí něco znamenat! :D

14