Kouzelná kouzlaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:5 470
Jednoduchý úkol. Zabít trolla. A neoslepnout u toho. Co se může pokazit?

Přepis titulků

- Stát! - Zastavuju. Zastaveno. Pomocí síly své magie cítím, že ta příšera je nedaleko. Ano. A věřím, že pomocí naší magie s ní uděláme krátký proces. Jo, vidím ji na vlastní oči. Takže plán je, že já jako tank toho trolla natáhnu na sebe a vy ho zabijete.

Ano. Jistě. Zabiju toho trolla pomocí své magie! Neboť já jsem mistr cest magie. Prima. Jaká kouzla budeš používat? Rolníku! To nejsou kouzla, je to taková magie. - Magie! - Magie! Jsme mágové magického řádu. Jasně, jste důležití mágové, super.

Můžete ale prosím nepoužívat zářivá plošná kouzla? Jak se opovažuješ nám říkat něco o způsobech, jak funguje magie? Nedokážeš pochopit, jaké schopnosti jsou potřeba na takovouto magii! Jasně, vidím, že to půjde skvěle. Hele, léčiteli… Můžeš aspoň nepoužívat Holy novu? Víš, jak to dopadlo minule? To má být ano? „Ano.“ Co to znamená?

„Slibuju“, že nepoužiju Holy novu. Super, paráda, díky. Platí to pro všechny. Prosím, nepoužívejte zářivá kouzla. - Nic pak nevidím. Jen se-- - Rolníku! Hele, pokusíme se tě v nadcházejícím boji neoslepit. Super, tak jo.

Zaútočíme na můj povel. Půjdu první. Tři, dva, jedna, do útoku! - Oslepující světlo! - Holy nova! Vypalovač očí! - Fontána duhových jisker! - Posvátné světlo! - Lidi! - Supernova barev! Duhová střela! Léčivý zásah!

Planoucí oslnivý jiskřivý blesk! Clona světla! Oslepující léčení! Lidi, přestaňte! Sakra, lidi! Magický světelný proud oslepující záře! - Poražen! - Poražen! Skvělá práce.

Magie! - Trošku jsem se unavil. - Léčivé světlo. Super týmová práce. Díky, že jste poslouchali, co jsem řekl. Super. Fakt super. Díky moc. Vy jste fakt strašné pizdy. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

K čemu maj tanka a healera s timhle CC?

90

Odpovědět

heej překladejte šecko tak pulka vám unikla :D

13