MinihryEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:139
Počet zobrazení:9 864

Znáte minihry jako Gwent nebo Hearthstone, které vznikly v prostředí populárních RPG her? Tak přesně těm bude věnován dnešní Epic NPC Man.

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

HONEYWOOD JE NAPADEN! Hrdino, Honeywood potřebuje, abys ho ochránil! Hrdino, Honeywood potřebuje, abys ho ochránil! - Očarování? - Přijímám. To si děláte srandu! Hraju Bílého draka chaosu s přírodním očarováním bokem. Odrážím Ampulkou z Wickerwoodu. Přírodní očarování, spodem.

Železní pavouci. Fénixová liška. Honeywood vás potřebuje! - Ohnivá vlna. - Obrácený fénix. Honewood vás opravdu potřebuje. Poslouchejte mě! Temná fénixová liška. Sedm přírodních očarování, spodem. - Zemní vlk.

- Zemní pavouk. Může mi někdo vysvětlit pravidla? Očarovávám tě elixírem lásky. Čtyři přírodní očarování, spodem. Výbornej tah. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi zábava pro panice...?

18

Odpovědět

Říká člověk, který má nick "svalnatej" :D :D :D

100

Odpovědět

"There's so much I wanted to do in this life..." :-D

btw, kdyby se to minutové video přeložilo až do konce, pobavili by se i ostatní...

370

Odpovědět

jen vroucné přání kamaráde, už to není jako dřív, že by se videa překládala až dokonce. Probíhá zrovna mega PR akce na křišťalovou lupu, tak nikdo nemá čas ztrácet čas. ;-)

132