Mistr plíženíEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:5 753
Když vylevelujete plížení na maximum, otevřou se vám zcela nové možnosti...

Přepis titulků

Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc! - Jak můžu pomoct? - Mí příbuzní zemřeli a zanechali mi velké bohatství. - Eugene, to bys neměl říkat. - V domě ho ale mít nemůžu. Schovávám ho na tom nejbezpečnějším místě. - Eugene, neří-- - U sebe v kapse! Ale sháním dobrodruha, který mi ho pomůže ochránit. Jasně, pomůžu. Do stínu! Dobrodruhu?!

Kam jsi zmizel? Eugene, právě tě okrádá. Dobrodruhu, kam jsi zmizel?! Prosím! Mám hrozně moc peněz, které potřebují ochranu! Eugene, doslova teď tě okrádá! Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc! Dobrodruhu, kam jsi zmizel?! Dobrodruhu, je k neuvěření, jak moc peněz mám! Potřebuju, aby mi někdo pomohl ochránit mé ohromné jmění!

Eugene, měl by ses naučit číst své okolí. Jasný? Třeba já. Já mám obchod. Vždycky u sebe mám zlato. Ale neoznamuju to jen tak světu. Jsem opatrný. Hlídám si své zboží. Možná se ode mě přiuč. Jasný? Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc!

- Jak můžu pomoct? Mí příbuzní zemřeli a zanechali mi... Netrefil ses na značku. Proto jsem to pos*al. Protože jsem věděl, že ses netrefil. Jo, jasně. To určitě. Tak jedem?

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bitcoin pobavil :D :D :D

110

Odpovědět

Právě že super vtipnost :D

111

Odpovědět

Ten jeho brekot jsem slyšel už tolikrát, že hned jak to uslyším vypínám zvuk.

619

Odpovědět

Mě to naopak pořád ještě dokáže pobavit :-D Je to super brekot.

432

Odpovědět

+XardassMě by hlavně zajímlo jestli to opravdu vždycky dělá nebo to mají nasamplovaný a vždy to tam vloží, protože mi to příjde vždycky stejné...a jinak mi ten zvuk příjde taky hodně vtipný, protože skvěle zachycuje atmosféru těchto RPG, kde přesně takové věci jsou :D

252

Odpovědět

+AirenPouští tam stěrače na sucho.

210

Odpovědět

+XardassTen zvrhlý výraz zloděje v čase 0:36 k tomu breku přesně sedí. Je to nechutné, až je to geniální. :)

60

Odpovědět

+-HoNY-Dobrý postřeh, děkuju ti, skoro mě to ušlo :-)

00