Mlčenlivý hrdinaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:5 364
V některých hrách vaše postava nemá hlas. Třeba abyste se s ní lépe sžili. Efekt na postavy ve hře ale může být… různý.

Přepis titulků

Došli jsme na okraj lesa. Potkáme se tu se Sillidan, zlodějkou, která nás povede dál. Jsem rád, že jsme to zvládli. Dobrodruhu… Máme chvilku, tak ti chci něco říct. Během našeho úkolu jsi mě docela okouzlil. Ne, je to víc.

Začala jsem k tobě něco cítit. A to, co cítím, je velmi silné. - Cože? - Taky jsem si mezi vámi všiml té chemie. Nikdy dřív jsem se s nikým necítila tak dobře. Příběhy, co jsme si vyprávěli, ty naše rozpravy… To prostě něco znamená. Myslím, že za celou dobu neřekl jediné slovo. Po téhle výpravě…

mám pocit, že tě znám. A že ty znáš mě. Doufal jsem, že si zajdeme na kafe… - Chci, abychom byli spolu. - Škoda. Máš pravdu, není fér, abych tě o něco takového žádala. - Ale nemůžu si pomoci. - Co se to děje? Cítím se s tebou bezpečně. Je to láska?

Co já vím o lásce… Myslím, že to je láska. Díkybohu, je tu naše průvodkyně. Dobrodruzi, musíme se pustit dál, okolí se hemží… Páni. Nikdy v životě mě nikdo nepřitahoval tak jako ty teď v tuto chvíli. Právě teď. Cože?

Pomiluj mě. Vždyť nic nedělá! Myslela jsem, že jsi můj. A já tvá. Máš pravdu. Po tom všem, čím jsme si prošli, chápu, že na jednu ženu jsi až moc velký hrdina. Možná je tohoto dobrodruha dostatek…

pro nás obě. Inu, mohu říct, že tomu tak opravdu je. To si děláte srandu? No nic, aspoň tys mi zůstal… To je ale hrdina! Překlad: Xardass www.videacesky.cz Odebírejte.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje každodenní rutina. :)

30

Odpovědět

Ještě jsem čekal. že se objeví kolonka YES / NO

91