ModyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:6 354
Jak to začne ve hře vypadat, když to přeženete s modováním a místo mírných kosmetických úprav se pustíte do extrémnějších změn?

Přepis titulků

- Tady někde bude Gargoth. - Měli bychom na něj jít jen ve dvou? Je hodně těžký, jeden z posledních bossů hry. Neboj, mám plán. Hele, tady je. Mám z toho strach. Mám nízký level a oba máme špatnou výbavu. Neboj, použiju mod a bude to. Snížím mu statistiky a změním ho na něco méně děsivého. - To jde?

- Jasně. Hele. Dobře, to bych bral. Nebo tohle. To je roztomilé. To se mi líbí. Už vím! Tohle je super! Jo! A teď s tím budeme bojovat? A protože jsem mu snížil statistiky, zabijem ho na čtyři rány. Už je tu! Zklamání!

Hry jsou zábava, když jde všechno snadno. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čakal som že to bude Vlak Tomáš :D taký creepy mód v Skyrim.

00

Odpovědět

To ani není potřeba, moderní hry jsou bohužel většinou tak jednoduché, že není třeba podvádět (tohle nejsou módy, ale spíš cheaty, jak píše Pelda dole). Těžká hra znamená nezdar a nezdar znamená, že vás to nebaví. Výrobci her jsou si toho vědomi a proto dělají jednodužší hry. Uvedu jeden perfektní příklad: Pamatuju si, jak jsem kdysi dávno na čtyřiosmě hrál nějaký roguelike dungeon (pro mladé - Roguelike = jedna smrt a je konec. Můžete ukládat hru, ale pouze když chcete přestat hrát. Nic z toho co vykonáte nejde vzít zpět. Když zemřete, veškerý postup se maže a začínáte zase od nuly). Frustrace po tom, co moje postava zemřela třeba po osmi hodinách hraní byla neskutečná a chtěl jsem rozmlátit CRTčko klávesnicí :-) To, že smrt je prostě konečná člověka nutilo hrát úplně jinak, než nynější moderní hry. Přemýšleli jste doslova nad každým lektvarem "Mám 2 lektvary léčení a jen čtvrtku zdraví. Když se nevyléčím, možná mě to, co je za dveřmi zabije, ale když se vyléčím, vyplýtvám si lektvar zdraví a třeba následující 2 hodiny žádný nenajdu." Bylo tam počítadlo neúspěšných pokusů a hru jsem dohrál asi na 450. pokus. Byla to nepopsatelná eufórie. Kdo by chtěl vyzkoušet, mohu doporučit třeba Shattered Pixel Dungeon pro Android. Dohráno na 182. pokus :-)

92

Odpovědět

Těžkých her je spousta, jen stačí vědět, kam se podívat. Třeba takový Hollow Knight (naprosto nádherná, propracovaná a poměrně těžká hra – extrémně těžká v případě Path of Pain a Pantheon of Hallownest) nebo Celeste (zvláště pozdější kapitoly a B, C sides). Obě velice úspěšné indie hry posledních dvou let. A s roguelike hrami se v posledních letech taky roztrhl pytel :)

61

Odpovědět

Pre mňa by lokomotíva Thomas bola väčšie utrpenie. Nenávidím tú deprimujúcu rozprávku o vláčikoch, ktoré mám dojem by najradšej vyvraždili všetko okolo. A tá hudba... no k***a. Ten mód by som určite nedal. To by som mohol skôr pozerať gay porno.

51

Odpovědět

Tohle pro mě nejsou módy ale cheaty :D

131

Odpovědět

No když už budeme slovíčkařit, tak to je spíše "trainer". Tedy změna hodnot v paměti.
Módy jsou pouze grafické změny a cheaty mění chování (např. neomezené životy, peníze, expy atd.), ale neviděl jsem teda ještě cheat, který by změnil bosse na jinou postavu (tedy změna grafiky i vlastností postavy) :)

10

Odpovědět

Až na to, že hráči kteří tohle dělají a tímto způsobem procházejí hry nejsou tak sympatičtí, ale většinou jsou to usoplení retardi :-)

183

Odpovědět

nebo si to alespoň všichni myslíme :)

20