Možnost volbyEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:6 024
Mnoho her se tváří, že dává hráčům ohromnou svobodu a možnost volby, jak směřovat příběh. Jak to ale vypadá ve skutečnosti? Záleží vůbec na tom, jakou možnost vyberete?

Přepis titulků

Jménem občanů Honeywoodu tě s těžkým srdcem odsuzuji k smrti. - Kéž by to šlo jinak… - Počkat! - Co se tu děje? - Dobrodruhu, Honeywood tohoto muže odsoudil k smrti za vraždu, popravit ho mám já. Nechci tohoto muže zabít, ale asi nemám na vybranou. Co mám dělat? SOUCIT | LOGIKA BLAFOVAT | VYHROŽOVAT | MLČET SOUCIT Zabít tohoto muže je špatné, bez ohledu na jeho zločin.

Když budeme brát oko za oko, bude celý svět nakonec slepý. Pokud tohoto muže zabiješ, nejsi lepší než on. Je to tak, to mě nenapadlo. Máš pravdu. - Nyní provedu popravu. - Cože? Co?

Co? Ale… Rychlé nahrání. Jménem občanů Honeywoodu tě s těžkým srdcem odsuzuji… Počkat, co se tu děje? Dobrodruhu, Honeywood tohoto muže odsoudil k smrti za vraždu, popravit ho mám já. Nechci tohoto muže zabít, ale asi nemám na vybranou. Co mám dělat?

SOUCIT | LOGIKA BLAFOVAT | VYHROŽOVAT | MLČET LOGIKA Tento muž je hraničář. Pokud ho zabiješ, hraničáři určitě na oplátku napadnou Honeywood. - Bude rozumné ho ušetřit. - Máš pravdu. Nezvážil jsem bezpečí obyvatel Honeywoodu. - Jo, to je ono. - Musí pro mě být prioritou. - Nyní provedu popravu.

- Co? Co? Tak jo, rychlé nahrání. Počkat, co se tu děje? - Přeskočit. - Co mám dělat? BLAFOVAT Klidně si ho zabij a užij si krev na svých rukou. Není ostuda cítit potěšení z vykonání spravedlnosti. Prima.

Jako fakt? Ale… Já myslel, že… Fakt? Rychlé nahrání. - Počkat, co se tu děje? Přeskočit. - Co mám dělat? VYHROŽOVAT Nedovolím ti to. Pokud tím mečem švihneš, ukončím tvůj mizerný život.

Dobrodruhu, s tebou bych si nikdy nezačínal. Nikdy. To je ono. Nyní vykonám popravu. Jako fakt? Co to… Dobře, rychlé nahrání. - Počkat, co se tu děje?

Přeskočit. - Co mám dělat? MLČET Dobrodruhu… díky tvému mlčení jsem mohl přemýšlet. Kdo jsem, že chci toho muže zabít? No jo vlastně, popravčí. Dobře, rychlé nahrání. Počkat, co se tu děje? Přeskočit, přeskočit, přeskočit. Jo.

Jo. - Nyní vykonám popravu. - Co… Co to má kur… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslel jsem, ze tam bude jeste jedna varianta. Ze pujde a zabije toho odsouzence driv nez ho popravi, a ze by se to bralo jako vrazda nevinneho a vsihchni by po nem sli :D

00

Odpovědět

Podle obrázku jsem myslela, že mu dělá bůhví co. A on zatím provádí exekuci.

31

Odpovědět

V naší nové hře budete mít na výběr z velkého množství různých odpovědí, které vám dají pocit, že ovlivňujete děj... ;-)

140

Odpovědět

Aaa, trochu jsem čekala, že dá poslední quickload, otevře konzoli a toho popraveného oživí, případně že se otočí, půjde zvýšit skill ve výřečnosti a zkusí tomu zabránit znovu. :D

10

Odpovědět

To je jako ten super deep meaningful moment v Bioshock infinite kdy máte hodit cosi bud po interracial paru a nebo po tom co tu show kde je lynčují vede a stejně nehodíte nikdy nic po nikom protože ta hra je s**t lmao

07

Odpovědět

to musí být pěkní zapadákov když tam popravčího dělá prodejce česneku

321

Odpovědět

Není ten popravčí meč šikaj Rejže Nabíraje?

130

Odpovědět

Yep, Renji Abarai a jeho meč Zabimaru

00